OHAUS STP103 drukarka termiczna do wag - 80251993
Parametry techniczne
| model: | STP103 |
| gwarancja: | 24 miesiące |
| producent: | OHAUS |
| interfejs: | RS 232 |
| wyposażenie: | zasilacz zewnętrzny, rolka papieru |
| zasilacz sieciowy: | zasilacz zew. |
| temperatura pracy: | 0°C do +45°C |
| masa własna: | 7,0kg |
| wymiary (szer. x dług. x wys.): | 100 x 191 x 90mm |
Wyposażenie dodatkowe
Produkty podobne