AXIS BD 30P - waga pocztowa do paczek
Parametry techniczne
| model: | BA30P |
| gwarancja: | 24 miesiące |
| czas stabilizacji: | ~3 sek. |
| dodatkowy wyświetlacz: | tak |
| działka elementarna d: | 10 g |
| działka legalizacyjna e: | 10 g |
| interfejs: | RS 232 |
| jednostki miary: | kg |
| adiustacja wewnętrzna: | nie |
| adiustacja zewnętrzna: | nie |
| legalizacja: | opcjonalnie |
| masa własna: | 11kg |
| max zakres pomiarowy: | 30 kg |
| mody pracy: | ważenie |
| obudowa: | tworzywo ABS |
| osłona wagi: | nie |
| producent: | AXIS |
| rozmiar szalki: | 400x400 mm |
| słupek do wagi: | nie |
| temperatura pracy: | -10°C do +40°C |
| walizka transportowa: | nie |
| ważenie pod wagą (hak): | nie |
| wymiary: | 400 x 480 x 100mm |
| wyświetlacz: | LCD z podświetleniem |
| zasilacz sieciowy: | zasilacz zew. |
| zastosowanie: | waga pocztowa |
Oficjalny dystrybutor AXIS
Mamy przyjemność poinformować, że jesteśmy oficjalnym, autoryzowanym dystrybutorem wszystkich produktów marki AXIS – jednego ze światowych liderów w produkcji elektronicznych wag.
Doceniamy zaufanie, jakim zostaliśmy obdarzeni, dlatego w moga.pl od lat dokładamy wszelkich starań, aby zagwarantować najlepsze warunki sprzedażowe i posprzedażowe oraz najwyższe standardy obsługi. Stałe grono usatysfakcjonowanych i regularnie powracających klientów potwierdza nasz profesjonalizm, a także bezkonkurencyjną jakość wszystkich oferowanych produktów. W codziennej pracy pomagamy i doradzamy w wyborze odpowiednich do potrzeb, przeznaczenia i zakresu zastosowania urządzeń pomiarowych.
Nasi specjaliści czuwają również nad tym, aby każda waga niezależnie od wieku służyła użytkownikom w nienaruszonym stanie oraz z niezmienną precyzją.
Gwarancja AXIS
Wszystkie wagi i siłomierz AXIS dostępne w sklepie moga.pl są objęte pełną, 24-miesięczną gwarancją producenta. Nasz asortyment tworzą wyłącznie produkty renomowanych marek, które dostarczają specjalistyczne rozwiązania nie tylko na rynek polski, ale i zagraniczny. Najwyższa jakość, niezawodność, innowacyjność to cechy znamienne dla każdego urządzenia pomiarowego z naszej oferty.
W ramach świadczonych usług prowadzimy również serwis pogwarancyjny. Dbamy o to, aby każda waga i dynamometr AXIS przez cały okres użytkowania dostarczała precyzyjnych i powtarzalnych wskazań niezależnie od obszaru zastosowania.