OHAUS ISTH - wytrząsarka laboratoryjna z inkubacją o ruchu orbitalnym
Wybierz model:
Parametry techniczne
| model: | ISTHBLHTS |
| gwarancja: | 24 miesiące |
| czujnik temperatury: | tak |
| interfejs: | USB |
| język menu: | angielski |
| kraj: | USA |
| masa własna: | 5,4kg |
| producent: | OHAUS |
| wymiary: | 413 x 355 x 146mm |
| wyposażenie: | kabel zasilający; antypoślizgowa gumowa mata na tacę roboczą |
| wyświetlacz: | dotykowy |
| zasilacz sieciowy: | 230V 50Hz |
| zastosowanie: | ogólnego przeznaczenia |
| ruch: | orbitalny 3 mm |
| max pojemność: | 2,3kg |
| zakres prędkości [obr./min]: | 300 do 3000 |
| panel sterowania: | dotykowy |
| orbita: | 3mm |
| liczba bloków: | 1 |
| zakres temperatur: | od 4°C pow. temp. otoczenia do 100°C |
Wyposażenie dodatkowe
Video
Pliki do pobrania
Produkty podobne
Porównanie modeli