OHAUS ISLD - wytrząsarka laboratoryjna z inkubacją o ruchu orbitalnym Light Duty
Wybierz model:
Parametry techniczne
| model: | ISLDMPHDGL |
| gwarancja: | 24 miesiące |
| czujnik temperatury: | tak |
| interfejs: | brak |
| język menu: | angielski |
| kraj: | USA |
| masa własna: | 13,6kg |
| producent: | OHAUS |
| wymiary: | 432 x 279 x 197mm |
| wyposażenie: | kabel zasilający |
| wyświetlacz: | dotykowy |
| zasilacz sieciowy: | 230V 50Hz |
| zastosowanie: | ogólnego przeznaczenia |
| ruch: | orbitalny 3 mm |
| max pojemność: | 4 mikropłytki lub 2 stojaki na mikroprobówki |
| zakres prędkości [obr./min]: | 100 do 1200 |
| panel sterowania: | dotykowy |
| orbita: | 3mm |
| zakres temperatur: | od 5°C pow. temp. otoczenia do 65°C |
| stabilność w 37°C: | ±0,5°C |
| alarm dzwiękowy: | tak |
Wyposażenie dodatkowe
Pliki do pobrania
Produkty podobne
Porównanie modeli
| Kod produktu | Model | ruch | max pojemność | zakres prędkości [obr./min] | panel sterowania | zakres temperatur | Wysyłka | Cena brutto |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30391926 | ISLDMPHDGL | orbitalny 3 mm | 4 mikropłytki lub 2 stojaki na mikroprobówki | 100 do 1200 | dotykowy | od 5°C pow. temp. otoczenia do 65°C | 7 - 10 dni | 12 351,54 zł |
| 30391933 | ISLDMPHDG | orbitalny 3 mm | 4 mikropłytki lub 2 stojaki na mikroprobówki | 100 do 1200 | dotykowy | od 5°C pow. temp. otoczenia do 65°C | 7 - 10 dni | 12 351,54 zł |
| 30391919 | ISLD04HDG | orbitalny 3 mm | 3,6kg | 100 do 1200 | dotykowy | od 5°C pow. temp. otoczenia do 65°C | 7 - 10 dni | 14 046,85 zł |
| 30391940 | ISICMBCDG | orbitalny 3 mm | 2 mikropłytki 2 bloki modułowe | 100 do 1200 | dotykowy | od 5°C pow. temp. otoczenia do 120°C | 7 - 10 dni | 26 123,17 zł |