OHAUS ISRK - wytrząsarka laboratoryjna z inkubacją o ruchu kołyszącym
Wybierz model:
Parametry techniczne
| model: | ISRK04HDG |
| gwarancja: | 24 miesiące |
| czujnik temperatury: | tak |
| interfejs: | brak |
| język menu: | angielski |
| kraj: | USA |
| masa własna: | 5,7kg |
| producent: | OHAUS |
| wymiary: | 432 x 279 x 267mm |
| wyposażenie: | kabel zasilający |
| wyświetlacz: | dotykowy |
| zasilacz sieciowy: | 230V 50Hz |
| zastosowanie: | ogólnego przeznaczenia |
| ruch: | kołyszący 0 do 15° |
| max pojemność: | 4,5kg |
| zakres prędkości [obr./min]: | 1 do 50 |
| panel sterowania: | cyfrowy |
| orbita: | kąt nachylenia 0 do 15° |
| zakres temperatur: | od 5°C pow. temp. otoczenia do 65°C |
| stabilność w 37°C: | ±0,5°C |
| alarm dzwiękowy: | tak |
Wyposażenie dodatkowe
Pliki do pobrania
Produkty podobne
Porównanie modeli