KP Wózek paletowy z wagą - KPZ 71-9X
Wybierz model:
Parametry techniczne
| model: | KPZ 71-9X 2500 |
| gwarancja: | 36 miesięcy |
| akumulator wewnętrzny: | tak |
| czas pracy na zasil. aku.: | do 36h |
| działka elementarna d: | 200 g |
| interfejs: | RS 232 (opcjonalnie) |
| jednostki miary: | kg |
| konstrukcja: | stal lakierowana |
| kraj: | Polska |
| legalizacja: | nie |
| masa własna: | 98 kg |
| max zakres pomiarowy: | 2500 kg |
| mody pracy: | HOLD, sumowanie, TARA, ważenie |
| producent: | K&P WAGI |
| rozmiar szalki: | 1150(widły)x560 mm |
| temperatura pracy: | -10°C do +40°C |
| wymiary: | 560 x 1150 (widły) x 85mm |
| wyświetlacz: | LCD z podświetleniem |
| zasilacz sieciowy: | ładowarka |
Wyprodukowane w Polsce wózki z wagą w korzystnej cenie – trwałość, na którą możesz liczyć
Potrzebujesz niezawodnego wózka z wagą, który ułatwi codzienną pracę i nie obciąży budżetu? Wózki wagowe KPZ, produkowane w Polsce, to praktyczne rozwiązanie dla firm szukających solidnego sprzętu do transportu i ważenia towarów. Ich wytrzymała konstrukcja zapewnia długą żywotność, a atrakcyjna cena pozwala zoptymalizować koszty bez rezygnacji z jakości. To sprzęt, który działa sprawnie tam, gdzie liczy się efektywność i rozsądne inwestycje.
Dlaczego warto wybrać wózek z wagą KPZ 71-9X ?
- Stabilna i trwała konstrukcja – wykonane ze stali lakierowanej, odporne na uszkodzenia mechaniczne.
- Precyzyjne ważenie – dzięki stalowym belkom tensometrycznym
- Czytelny wyświetlacz LCD – podświetlany, zapewniający komfortowe odczytywanie wyników nawet w trudnych warunkach.
- Długa praca na jednym ładowaniu – akumulatorowe zasilanie pozwala na do 36 godzin ciągłej pracy (ładowarka w zestawie).
- Funkcje ułatwiające pracę – tara, ważenie, sumowanie, funkcja HOLD.
Podstawowe parametry techniczne wózka z wagą KPZ 71-9X
- Maksymalna zakres pomiaru 2500 kg
- Działka odczytowa d= 0,2 kg
- Masa własna wózka: ~98 kg
- Brak legalizacji – waga nieposiadająca certyfikatu metrologicznego (możliwość opcjonalnego wzorcowania PCA)
- Gwarancja: 3 lata.
- Produkcja w Polsce – wspieramy lokalny rynek, oferując wysoką jakość w konkurencyjnej cenie.
Ponadto wózek charakteryzuje się dużą mobilnością – koła sterujące z gumy o średnicy 180 mm oraz poliuretanowe rolki tandem 82 x 70 mm, ułatwiają manewrowanie.
Pliki do pobrania
Produkty podobne
Porównanie modeli
| Kod produktu | Model | max zakres pomiarowy | działka elementarna d | legalizacja | Wysyłka | Cena brutto |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 719X00002500 | KPZ 71-9X 2500 | 2500 kg | 200 g | nie | 7 - 14 dni | 3 874,50 zł |