RAVAS -1100 - wózek paletowy z wagą
Wybierz model:
Parametry techniczne
| model: | RAVAS - 1100 |
| akumulator wewnętrzny: | nie |
| działka elementarna d: | 1 kg |
| interfejs: | brak |
| jednostki miary: | kg |
| stopień ochrony: | IP65 |
| konstrukcja: | stal lakierowana |
| kraj: | Holandia |
| legalizacja: | nie |
| masa własna: | 104kg |
| max zakres pomiarowy: | 2000 kg |
| mody pracy: | sumowanie, ważenie |
| opcje: | drukarka |
| producent: | RAVAS |
| wyświetlacz: | LCD |
Wymiary w mm
A - długość wideł: 1150
B - szerokość wideł: 180
C - minimalna wysokość wideł: 85
D - maksymalna wysokość wideł: 200
E - szerokość obrysu wideł: 555
F - wysokość do szczytu wskaźnika: 600
Pliki do pobrania
Gwarancja
Wózki z wagą RAVAS objęte są gwarancją producenta na okres 1 rok
Produkty podobne
Porównanie modeli
| Kod produktu | Model | max zakres pomiarowy | działka elementarna d | legalizacja | Wysyłka | Cena brutto |
|---|---|---|---|---|---|---|
| RAVAS-1100 | RAVAS - 1100 | 2000 kg | 1 kg | nie | 7 - 10 dni | 6 614,94 zł |