Nierdzewny wózek paletowy z wagą KPZ 71-7N
Wybierz model:
Parametry techniczne
| model: | wózek z wagą KPZ 71-7N 600kg |
| akumulator wewnętrzny: | tak |
| czas pracy na zasil. aku.: | do 50h |
| działka elementarna d: | 200 g |
| działka legalizacyjna e: | 200 g |
| interfejs: | RS 232 (opcjonalnie) |
| jednostki miary: | kg |
| konstrukcja: | stal nierdzewna DIN 1.4301 |
| kraj: | Polska |
| legalizacja: | opcjonalnie |
| masa własna: | ~150kg |
| max zakres pomiarowy: | 600 kg |
| mody pracy: | TARA, ważenie, ważenie kontrolne |
| osłona wagi: | nie |
| producent: | KPZ |
| przekaźniki AC: | nie |
| przekaźniki DC: | nie |
| rozmiar szalki: | 1150(widły)x560 mm |
| temperatura pracy: | -10°C do +40°C |
| wymiary: | 560 x 1150 (widły) x 85mm |
| wyświetlacz: | LCD z podświetleniem |
| zasilacz sieciowy: | ładowarka |
Produkty podobne
Porównanie modeli
| Kod produktu | Model | max zakres pomiarowy | działka elementarna d | legalizacja | Wysyłka | Cena brutto |
|---|---|---|---|---|---|---|
| KP_717N0000060E | wózek z wagą KPZ 71-7N 600kg | 600 kg | 200 g | opcjonalnie | 7 - 14 dni | 23 800,50 zł |
| KP_717N0000150E | wózek z wagą KPZ 71-7N 1500kg | 1500 kg | 500 g | opcjonalnie | 7 - 14 dni | 23 800,50 zł |
| KP_717N0000200E | wózek z wagą KPZ 71-7N 2000kg | 2000 kg | 1 kg | opcjonalnie | 7 - 14 dni | 23 800,50 zł |