KPZ 71-9 2200kg, 1kg, 1800mm (719SJ018220) -wózek paletowy z wagą, bez legalizacji, widły o długości 1800mm
Parametry techniczne
| model: | KPZ 71-9 2200_1800mm |
| gwarancja: | 36 miesięcy |
| akumulator wewnętrzny: | tak |
| czas pracy na zasil. aku.: | do 36h |
| działka elementarna d: | 1 kg |
| jednostki miary: | kg |
| klawiatura: | wodoodporna |
| konstrukcja: | stal lakierowana |
| kraj: | Polska |
| legalizacja: | nie |
| masa własna: | 100kg |
| max zakres pomiarowy: | 2200 kg |
| mody pracy: | ważenie |
| osłona wagi: | nie |
| producent: | KPZ |
| przekaźniki AC: | nie |
| przekaźniki DC: | nie |
| rozmiar szalki: | 1800(widły)x560 mm |
| temperatura pracy: | -10°C do +40°C |
| wymiary: | 560 x 1800 (widły) x 87mm |
| wyświetlacz: | LCD z podświetleniem |
| zasilacz sieciowy: | ładowarka |
Produkty podobne