KPZ 1B 1500/3000 kg, 0,5/1 kg - 800 mm - waga płozowa / belkowa lakierowana
Parametry techniczne
| model: | KPZ 1B 1500/3000 - 800 mm |
| gwarancja: | 24 miesiące |
| akumulator wewnętrzny: | opcjonalnie |
| działka elementarna d: | 0,5/1 kg |
| interfejs: | RS 232 (opcjonalnie) |
| jednostki miary: | kg |
| konstrukcja: | stal lakierowana |
| kraj: | Polska |
| legalizacja: | nie |
| masa własna: | ~50kg |
| max zakres pomiarowy: | 1500/3000 kg |
| mody pracy: | ważenie |
| obudowa: | tworzywo ABS |
| opcje: | statyw, uchwyt |
| producent: | KPZ |
| przewód: | 5m |
| rozmiar szalki: | 120 x 800 mm |
| temperatura pracy: | -10°C do +40°C |
| wymiary: | 120 x 800 x 85mm |
| wyświetlacz: | LCD z podświetleniem |
| zasilacz sieciowy: | zasilacz wew. |
Produkty podobne