KPZ 2D 300/600kg, 100/200g, 700x1000mm (2DM007100600) - waga najazdowa lakierowana, bez legalizacji
Parametry techniczne
| model: | KPZ 2DM 300/600 07x10 |
| gwarancja: | 24 miesiące |
| akumulator wewnętrzny: | opcjonalnie |
| dodatkowy wyświetlacz: | nie |
| dwustronny wyświetlacz: | nie |
| działka elementarna d: | 100 g / 200 g |
| interfejs: | RS 232 (opcjonalnie) |
| jednostki miary: | kg |
| konstrukcja: | stal lakierowana |
| kraj: | Polska |
| legalizacja: | nie |
| masa własna: | ~95kg |
| max zakres pomiarowy: | 300/600 kg |
| mody pracy: | ważenie |
| najazd: | 1szt. |
| obudowa: | tworzywo ABS |
| osłona wagi: | nie |
| producent: | KPZ |
| przekaźniki AC: | nie |
| przekaźniki DC: | nie |
| przewód: | 5m |
| rozmiar szalki: | 700x1000 mm |
| RS422/485: | nie |
| temperatura pracy: | -10°C do +40°C |
| wykonanie / materiał: | standardowe |
| wymiary: | 940 x 1000 x 80 (~45)mm |
| wyświetlacz: | LCD z podświetleniem |
| zasilacz sieciowy: | zasilacz wew. |
Produkty podobne