OHAUS T52P - techniczna waga przemysłowa
Wybierz model:
Parametry techniczne
| model: | T52P50BR |
| gwarancja: | 24 miesiące |
| akumulator wewnętrzny: | opcjonalnie |
| czas stabilizacji: | ~2 sek. |
| dodatkowy wyświetlacz: | nie |
| dwustronny wyświetlacz: | nie |
| działka elementarna d: | 1 g |
| interfejs: | Ethernet (opcjonalnie), karta microSD, RS 232, USB (opcjonalnie), WLAN (opcjonalnie) |
| jednostki miary: | g, jednostka użytkownika 1, kg, lb, t |
| język menu: | angielski |
| kabel: | tak |
| adiustacja wewnętrzna: | nie |
| adiustacja zewnętrzna: | tak |
| konstrukcja: | stal lakierowana |
| legalizacja: | nie |
| masa własna: | 15kg |
| max zakres pomiarowy: | 50 kg |
| mody pracy: | liczenie sztuk, ważenie, ważenie dynamiczne (zwierząt), ważenie kontrolne, ważenie procentowe, zatrzaskiwanie max pomiaru |
| obudowa: | tworzywo ABS |
| opcje: | drukarka, przekażniki WE/WY, RS485, statyw, słupek do miernika, uchwyt do drukarki paragonowej SF40, WiFi, wyjście analogowe (4-20mA, 0-10V) |
| osłona wagi: | nie |
| producent: | OHAUS |
| przekaźniki AC: | opcjonalnie |
| przekaźniki DC: | opcjonalnie |
| rozmiar szalki: | 300x350 mm |
| słupek do wagi: | opcjonalnie |
| wykonanie / materiał: | standardowe |
| wyświetlacz: | graficzny LCD z podświetleniem |
| zasilacz sieciowy: | zasilacz wew. |
Wyposażenie dodatkowe
Produkty podobne
Porównanie modeli
| Kod produktu | Model | max zakres pomiarowy | działka elementarna d | legalizacja | rozmiar szalki | Wysyłka | Cena brutto |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| WW_T52P50BR. | T52P50BR | 50 kg | 1 g | nie | 300x350 mm | 24h | 3 805,62 zł |
| WW_T52P50BL | T52P50B1L | 50 kg | 1 g | nie | 550x420 mm | 24h | 4 197,38 zł |
| WW_T52P100BL | T52P100BL | 100 kg | 2 g | nie | 550x420 mm | 24h | 4 197,38 zł |