OHAUS D52P T52P Defender 5000 - waga magazynowa platformowa bez legalizacji
Wybierz model:
Parametry techniczne
| model: | D52P6RQDR1 |
| gwarancja: | 24 miesiące |
| akumulator wewnętrzny: | opcjonalnie |
| czas pracy na zasil. aku.: | do 20h |
| czas stabilizacji: | ~1 sek. |
| dodatkowy wyświetlacz: | nie |
| dwustronny wyświetlacz: | nie |
| działka elementarna d: | 0,2 g / 0,5 g |
| interfejs: | Bluetooth (opcjonalnie), Ethernet (opcjonalnie), karta microSD, RS 232, RS 232 dodatkowy (opcjonalnie), USB (opcjonalnie), WLAN (opcjonalnie) |
| jednostki miary: | g, jednostka użytkownika 1, kg, lb, t |
| kabel: | tak |
| konstrukcja: | stal lakierowana |
| legalizacja: | nie |
| masa własna: | ~11kg |
| max zakres pomiarowy: | 6 kg |
| min masa jednego elementu: | 0,01g |
| mody pracy: | liczenie sztuk, ważenie, ważenie dynamiczne (zwierząt), ważenie kontrolne, ważenie procentowe, zatrzaskiwanie max pomiaru |
| obudowa: | tworzywo ABS |
| opcje: | bluetooth , drukarka, dłuższy kabel do miernika, Ethernet, kolumna sygnalizacyjna , kółka, miernik na kablu, odważnik kalibracyjny, osłona przeciwzabrudzeniowa, program komputerowy, przedłużenie kabla do wyświetlacza, przekażniki WE/WY, RS485, uchwyt, uchwyt do drukarki paragonowej SF40, WiFi, wyjście analogowe (4-20mA, 0-10V), zasilanie akumulatorowe, złącze USB |
| osłona wagi: | nie |
| pamięć: | 50000 |
| producent: | OHAUS |
| rozmiar szalki: | 305x305 mm |
| słupek do wagi: | tak |
| temperatura pracy: | -10°C do +40°C |
| wykonanie / materiał: | standardowe |
| wyświetlacz: | graficzny LCD z podświetleniem |
| zasilacz sieciowy: | zasilacz zew. |
| układ pomiarowy: | tensometr |
| zastosowanie: | waga magazynowa |
| rodzaj wagi liczącej: | platformowa licząca |
Wyposażenie dodatkowe
Video
Pliki do pobrania
Produkty podobne
Porównanie modeli
| Kod produktu | Model | max zakres pomiarowy | działka elementarna d | legalizacja | rozmiar szalki | Wysyłka | Cena brutto |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30424312 | D52P6RQDR1 | 6 kg | 0,2 g / 0,5 g | nie | 305x305 mm | 7 - 14 dni | 4 411,16 zł |
| 30424313 | D52P15RQDR1 | 15 kg | 0,5/1 g | nie | 305x305 mm | 7 - 14 dni | 4 411,16 zł |
| 30424314 | D52P15RQDL2 | 15 kg | 0,5/1 g | nie | 400x400 mm | 7 - 14 dni | 5 006,63 zł |
| 30424315 | D52P30RQDL2 | 30 kg | 1/2 g | nie | 400x400 mm | 7 - 14 dni | 5 006,63 zł |
| 30424316 | D52P60RQDL2 | 60 kg | 2/5 g | nie | 400x400 mm | 7 - 14 dni | 5 006,63 zł |
| 30424317 | D52P60RQDX2 | 60 kg | 2/5 g | nie | 500x500 mm | 7 - 14 dni | 6 669,91 zł |
| 30424318 | D52P150RQDX2 | 150 kg | 5/10 g | nie | 500x500 mm | 7 - 14 dni | 6 669,91 zł |
| 30424319 | D52P60RQDV3 | 60 kg | 2/5 g | nie | 610x610 mm | 7 - 14 dni | 7 362,76 zł |
| 30424320 | D52P150RQDV3 | 150 kg | 5/10 g | nie | 610x610 mm | 7 - 14 dni | 7 362,76 zł |
| 30424321 | D52P300RQDV3 | 300 kg | 10/20 g | nie | 610x610 mm | 7 - 14 dni | 7 362,76 zł |
| 30424322 | D52P150RTDV3 | 150 kg | 5/10 g | nie | 800x600 mm | 7 - 14 dni | 9 031,63 zł |
| 30424323 | D52P300RTDV3 | 300 kg | 10/20 g | nie | 800x600 mm | 7 - 14 dni | 9 031,63 zł |
| 30424324 | D52P600RTDV3 | 600 kg | 20/50 g | nie | 800x600 mm | 7 - 14 dni | 9 031,63 zł |