AXIS BA_C - waga platformowa popularna magazynowa na słupku
Wybierz model:
Parametry techniczne
| model: | BA15C-A5 |
| gwarancja: | 24 miesiące |
| czas stabilizacji: | ~3 sek. |
| dodatkowy wyświetlacz: | nie |
| dwustronny wyświetlacz: | nie |
| działka elementarna d: | 5 g |
| działka legalizacyjna e: | 5 g |
| interfejs: | RS 232 |
| jednostki miary: | kg |
| konstrukcja: | stal lakierowana |
| legalizacja: | opcjonalnie |
| masa własna: | 12kg |
| max zakres pomiarowy: | 15 kg |
| mody pracy: | liczenie sztuk, sumowanie, TARA, ważenie, ważenie kontrolne |
| obudowa: | matal / tworzywo ABS |
| opcje: | drukarka |
| osłona wagi: | nie |
| producent: | AXIS |
| rozmiar szalki: | 400x400 mm |
| słupek do wagi: | tak |
| temperatura pracy: | -10°C do +40°C |
| wykonanie / materiał: | standardowe |
| wymiary: | 400 x 520 x 850-870mm |
| wyświetlacz: | LCD |
| zasilacz sieciowy: | zasilacz zew. |
Wyposażenie dodatkowe
Produkty podobne
Porównanie modeli
| Kod produktu | Model | max zakres pomiarowy | działka elementarna d | legalizacja | rozmiar szalki | Wysyłka | Cena brutto |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AX200001 | BA15C-A5 | 15 kg | 5 g | opcjonalnie | 400x400 mm | 7 - 14 dni | 1 363,82 zł |
| AX200004 | BA30C-A5 | 30 kg | 10 g | opcjonalnie | 400x400 mm | 7 - 14 dni | 1 363,82 zł |
| AX200005 | BA30C-A6 | 30 kg | 10 g | opcjonalnie | 400x500 mm | 7 - 14 dni | 1 374,65 zł |
| AX200006 | BA30C-A8 | 30 kg | 10 g | opcjonalnie | 500x600 mm | 7 - 14 dni | 1 796,78 zł |
| AX200007 | BA60C-A5 | 60 kg | 20 g | opcjonalnie | 400x400 mm | 7 - 14 dni | 1 363,82 zł |
| AX200008 | BA60C-A6 | 60 kg | 20 g | opcjonalnie | 400x500 mm | 7 - 14 dni | 1 374,65 zł |
| AX200009 | BA60C-A8 | 60 kg | 20 g | opcjonalnie | 400x500 mm | 7 - 14 dni | 1 796,78 zł |
| AX200010 | BA150C-A6 | 150 kg | 50 g | opcjonalnie | 400x500 mm | 7 - 14 dni | 1 374,65 zł |
| AX200011 | BA150C-A8 | 150 kg | 50 g | opcjonalnie | 500x600 mm | 7 - 14 dni | 1 796,78 zł |
| AX200012 | BA300C-A6 | 300 kg | 100 g | opcjonalnie | 400x500 mm | 7 - 14 dni | 1 547,83 zł |
| AX200013 | BA300C-A8 | 300 kg | 100 g | opcjonalnie | 500x600 mm | 7 - 14 dni | 1 796,78 zł |