KPZ 1SX 1000/2000kg, 0,2/05 kg - waga paletowa bez legalizacji - 1SXM00002000
Parametry techniczne
| model: | KPZ 1SX 1000/2000kg |
| gwarancja: | 12 miesięcy |
| akumulator wewnętrzny: | opcjonalnie |
| czas stabilizacji: | ~3 sek. |
| dodatkowy wyświetlacz: | nie |
| dwustronny wyświetlacz: | nie |
| działka elementarna d: | 200 g / 500 g |
| interfejs: | RS 232 (opcjonalnie) |
| jednostki miary: | kg |
| konstrukcja: | stal lakierowana |
| kraj: | Polska |
| legalizacja: | nie |
| masa własna: | 51kg |
| max zakres pomiarowy: | 1000/2000 kg |
| mody pracy: | ważenie |
| obudowa: | tworzywo ABS |
| opcje: | drukarka, statyw, uchwyt |
| osłona wagi: | nie |
| producent: | KPZ |
| przekaźniki AC: | nie |
| przekaźniki DC: | nie |
| rolki transportowe: | tak |
| rozmiar szalki: | 1200x820 mm |
| RS422/485: | nie |
| temperatura pracy: | -10°C do +40°C |
| wykonanie / materiał: | standardowe |
| wyświetlacz: | LCD z podświetleniem |
| zasilacz sieciowy: | zasilacz wew. |
Produkty podobne