KPZ 1 - waga paletowa do ważenia palet euro
Wybierz model:
Parametry techniczne
| model: | KPZ 1 1500/3000kg |
| gwarancja: | 24 miesiące |
| akumulator wewnętrzny: | opcjonalnie |
| czas stabilizacji: | ~3 sek. |
| dodatkowy wyświetlacz: | nie |
| dwustronny wyświetlacz: | nie |
| działka elementarna d: | 0,5/1 kg |
| działka legalizacyjna e: | 0,5/1 kg |
| interfejs: | RS 232 (opcjonalnie) |
| jednostki miary: | kg |
| konstrukcja: | stal lakierowana |
| kraj: | Polska |
| legalizacja: | tak |
| masa własna: | 51kg |
| max zakres pomiarowy: | 1500/3000 kg |
| mody pracy: | ważenie |
| obudowa: | tworzywo ABS |
| opcje: | drukarka, statyw, uchwyt |
| osłona wagi: | nie |
| producent: | KPZ |
| przekaźniki AC: | nie |
| przekaźniki DC: | nie |
| rolki transportowe: | tak |
| rozmiar szalki: | 1260x840 mm |
| RS422/485: | nie |
| temperatura pracy: | -10°C do +40°C |
| wykonanie / materiał: | standardowe |
| wymiary: | 1260 x 840 x 90mm |
| wyświetlacz: | LCD z podświetleniem |
| zasilacz sieciowy: | zasilacz wew. |
Wyposażenie dodatkowe
Produkty podobne
Porównanie modeli
| Kod produktu | Model | max zakres pomiarowy | działka elementarna d | legalizacja | rozmiar szalki | Wysyłka | Cena brutto |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1SM00000300E | KPZ 1 1500/3000kg | 1500/3000 kg | 0,5/1 kg | tak | 1260x840 mm | 7 - 14 dni | 3 997,50 zł |
| 1S000000300E | KPZ 1 3000kg | 3000 kg | 1 kg | tak | 1260x840 mm | 7 - 10 dni | 3 997,50 zł |
| 1S000000600E | KPZ 1 6000kg | 6000 kg | 2 kg | tak | 1260x840 mm | 7 - 14 dni | 9 348,00 zł |