KERN UIB - waga paletowa lakierowana bez legalizacji
Wybierz model:
Parametry techniczne
| model: | UIB 600K-1 |
| gwarancja: | 24 miesiące |
| działka elementarna d: | 200 g |
| producent: | KERN |
| jednostki miary: | kg |
| język menu: | angielski |
| adiustacja wewnętrzna: | nie |
| adiustacja zewnętrzna: | tak |
| legalizacja: | nie |
| max zakres pomiarowy: | 600 kg |
| mody pracy: | liczenie sztuk, TARA, ważenie |
| obudowa: | tworzywo ABS |
| powtarzalność: | 0,2g |
| rozmiar szalki: | 840x1095 mm |
| szafka przeciwpodmuchowa: | nie |
| temperatura pracy: | - 10°C do +40°C |
| ważenie pod wagą (hak): | nie |
| wyświetlacz: | LCD z podświetleniem |
| wykonanie / materiał: | standardowe |
Produkty podobne
Porównanie modeli
| Kod produktu | Model | max zakres pomiarowy | działka elementarna d | legalizacja | rozmiar szalki | Wysyłka | Cena brutto |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4045761203211 | UIB 600K-1 | 600 kg | 200 g | nie | 840x1095 mm | 7 - 10 dni | 4 885,74 zł |
| 4045761203198 | UIB 1.5T-4 | 1500 kg | 500 g | nie | 840x1095 mm | 7 - 10 dni | 4 885,74 zł |
| 4045761203204 | UIB 3T-3 | 3000 kg | 1 kg | nie | 840x1095 mm | 7 - 10 dni | 4 885,74 zł |