AXIS 4BA_PA - waga paletowa lakierowana
Wybierz model:
Parametry techniczne
| model: | 4BA300PA |
| gwarancja: | 24 miesiące |
| akumulator wewnętrzny: | opcjonalnie |
| czas pracy na zasil. aku.: | do 16h bez podświetlenia |
| czas stabilizacji: | ~4 sek. |
| dodatkowy wyświetlacz: | nie |
| dwustronny wyświetlacz: | nie |
| działka elementarna d: | 100 g |
| działka legalizacyjna e: | 100 g |
| interfejs: | RS 232 |
| jednostki miary: | kg |
| konstrukcja: | stal lakierowana |
| kraj: | Polska |
| legalizacja: | opcjonalnie |
| masa własna: | 70kg |
| max zakres pomiarowy: | 300 kg |
| mody pracy: | liczenie sztuk, ważenie, ważenie dynamiczne (zwierząt), ważenie kontrolne, ważenie procentowe, zatrzaskiwanie max pomiaru |
| obudowa: | metal lakierowany |
| opcje: | drukarka |
| osłona wagi: | nie |
| producent: | AXIS |
| przekaźniki AC: | nie |
| przekaźniki DC: | nie |
| rolki transportowe: | nie |
| rozmiar szalki: | 1260x840 mm |
| RS422/485: | nie |
| temperatura pracy: | -10°C do +40°C |
| wykonanie / materiał: | standardowe |
| wymiary: | 1260 x 840 x ~78mm |
| wyświetlacz: | LED zielony |
| zasilacz sieciowy: | 230V 50Hz |
Pliki do pobrania
Produkty podobne
Porównanie modeli
| Kod produktu | Model | max zakres pomiarowy | działka elementarna d | legalizacja | rozmiar szalki | Wysyłka | Cena brutto |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AX310001 | 4BA300PA | 300 kg | 100 g | opcjonalnie | 1260x840 mm | 7 - 14 dni | 5 466,12 zł |
| AX310002 | 4BA600PA | 600 kg | 200 g | opcjonalnie | 1260x840 mm | 7 - 14 dni | 5 466,12 zł |
| AX310003 | 4BA1000PA | 1000 kg | 500 g | opcjonalnie | 1260x840 mm | 7 - 14 dni | 5 466,12 zł |
| AX310004 | 4BA1500PA | 1500 kg | 500 g | opcjonalnie | 1260x840 mm | 7 - 14 dni | 5 466,12 zł |
| AX310005 | 4BA2000PA | 2000 kg | 1 kg | opcjonalnie | 1260x840 mm | 7 - 14 dni | 5 574,36 zł |
| AX310006 | 4BA3000PA | 3000 kg | 1 kg | opcjonalnie | 1260x840 mm | 7 - 14 dni | 5 574,36 zł |