RAVAS 3200 2000 kg; 1 kg - wózek paletowy z wagą z legalizacją
Parametry techniczne
| model: | RAVAS 3200 M |
| akumulator wewnętrzny: | tak |
| czas pracy na zasil. aku.: | do 75 godzin |
| czas ładowania akumulatora: | ok. 6 godzin |
| działka elementarna d: | 1 kg |
| działka legalizacyjna e: | 1 kg |
| interfejs: | Bluetooth (opcjonalnie), RS 232 |
| jednostki miary: | kg |
| konstrukcja: | stal lakierowana |
| kraj: | Holandia |
| legalizacja: | tak |
| masa własna: | 120kg |
| max zakres pomiarowy: | 2000 kg |
| mody pracy: | sumowanie, ważenie |
| opcje: | drukarka |
| producent: | RAVAS |
| wyświetlacz: | LCD |
Gwarancja
Wózki z wagą RAVAS objęte są gwarancją producenta na 1 rok.
Produkty podobne