OHAUS ENDEAVOR 5000 E51 - wytrząsarki orbitalne Light Duty
Parametry techniczne
| model: | e-E51LD0403 |
| gwarancja: | 24 miesiące |
| interfejs: | RS 232 |
| stopień ochrony: | IP21 |
| masa własna: | 7,5 kg |
| producent: | OHAUS |
| wymiary: | 420 x 262 x 119 mm |
| wyposażenie: | kabel zasilający; antypoślizgowa gumowa mata na tacę roboczą, platforma aluminiowa |
| wyświetlacz: | LED |
| zasilacz sieciowy: | 230V 50Hz |
| zastosowanie: | w inkubatorach, komorach chłodniczych |
| ruch: | orbitalny 3 mm |
| max pojemność: | 4,0 kg |
| zakres prędkości [obr./min]: | 100 do 800 |
| panel sterowania: | cyfrowy |
| typ silnika: | DC bezszczotokwy; potrójny mimośród |
| alarm dzwiękowy: | tak |
| zegar: | do 99 godz. 59 min |
Oficjalny dystrybutor Ohaus
Mamy przyjemność poinformować, że jesteśmy oficjalnym, autoryzowanym dystrybutorem wszystkich produktów marki Ohaus – jednego ze światowych liderów w produkcji elektronicznych wag. Producent przyznał nam również zaszczytne miano partnera VIP.
Doceniamy zaufanie, jakim zostaliśmy obdarzeni, dlatego w moga.pl od lat dokładamy wszelkich starań, aby zagwarantować najlepsze warunki sprzedażowe i posprzedażowe oraz najwyższe standardy obsługi. Stałe grono usatysfakcjonowanych i regularnie powracających klientów potwierdza nasz profesjonalizm, a także bezkonkurencyjną jakość wszystkich oferowanych produktów. W codziennej pracy pomagamy i doradzamy w wyborze odpowiednich do potrzeb, przeznaczenia i zakresu zastosowania urządzeń pomiarowych.
Nasi specjaliści czuwają również nad tym, aby każdy produkt niezależnie od wieku służył użytkownikom w nienaruszonym stanie oraz z niezmienną precyzją.
Gwarancja Ohaus
Wszystkie wagi i sprzęt laboratoryjny Ohaus dostępne w sklepie moga.pl są objęte pełną, 24-miesięczną gwarancją producenta. Nasz asortyment tworzą wyłącznie produkty renomowanych marek, które dostarczają specjalistyczne rozwiązania nie tylko na rynek polski, ale i zagraniczny. Najwyższa jakość, niezawodność, innowacyjność to cechy znamienne dla każdego urządzenia pomiarowego z naszej oferty.
W ramach świadczonych usług prowadzimy również serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Dbamy o to, aby każdy produkt Ohaus przez cały okres użytkowania dostarczała precyzyjnych i powtarzalnych wskazań niezależnie od obszaru zastosowania.
Video
Pliki do pobrania
| Kod produktu | Model | ruch | max pojemność | zakres prędkości [obr./min] | panel sterowania | Wysyłka | Cena brutto |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30770915 | e-E51LD0403 | orbitalny 3 mm | 4,0 kg | 100 do 800 | cyfrowy | 7 - 10 dni | 5 906,06 zł |
| 30770916 | e-E51LD0420 | orbitalny 20 mm | 4,0 kg | 50 do 300 | cyfrowy | 7 - 10 dni | 6 280,35 zł |
| 30770917 | e-E51LDMP03 | orbitalny 3 mm | 2 mikropłytki | 100 do 1200 | cyfrowy | 7 - 10 dni | 5 030,88 zł |