OHAUS SHHD - wytrząsarka laboratoryjna otwarta orbitalna Heavy Duty
Wybierz model:
Parametry techniczne
| model: | SHHD1619AL |
| gwarancja: | 24 miesiące |
| interfejs: | brak |
| język menu: | angielski |
| kraj: | USA |
| masa własna: | 22,2kg |
| producent: | OHAUS |
| wymiary: | 413 x 355 x 149mm |
| wyposażenie: | kabel zasilający; antypoślizgowa gumowa mata na tacę roboczą |
| zasilacz sieciowy: | 230V 50Hz |
| zastosowanie: | ogólnego przeznaczenia |
| ruch: | orbitalny 19 mm |
| max pojemność: | 16kg |
| zakres prędkości [obr./min]: | 25 do 500 |
| panel sterowania: | analogowy |
| orbita: | 19mm |
| typ silnika: | DC bezszczotokwy |
Wyposażenie dodatkowe
Pliki do pobrania
Produkty podobne
Porównanie modeli
| Kod produktu | Model | ruch | max pojemność | zakres prędkości [obr./min] | panel sterowania | Wysyłka | Cena brutto |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30391802 | SHHD1619AL | orbitalny 19 mm | 16kg | 25 do 500 | analogowy | 7 - 10 dni | 9 511,34 zł |
| 30391811 | SHHD1619DG | orbitalny 19 mm | 16kg | 15 do 500 | cyfrowy | 7 - 10 dni | 12 186,41 zł |
| 30391837 | SHHD2325AL | orbitalny 25 mm | 22,7kg | 25 do 500 | analogowy | 7 - 10 dni | 17 030,15 zł |
| 30391844 | SHHD2325DG | orbitalny 25 mm | 22,7kg | 20 do 500 | cyfrowy | 7 - 10 dni | 19 628,16 zł |
| 30391872 | SHHD4550DG | orbitalny 51 mm | 45,4kg | 15 do 300 | cyfrowy | 7 - 10 dni | 26 596,54 zł |
| 30391865 | SHHD4525DG | orbitalny 25 mm | 45,4kg | 15 do 500 | cyfrowy | 7 - 10 dni | 26 596,54 zł |
| 30391879 | SHHD6825DG | orbitalny 25 mm | 68kg | 15 do 500 | cyfrowy | 7 - 10 dni | 31 913,64 zł |
| 30391886 | SHHD6850DG | orbitalny 51 mm | 68kg | 15 do 300 | cyfrowy | 7 - 10 dni | 33 454,83 zł |