OHAUS SHRK - wytrząsarka laboratoryjna otwarta o ruchu kołyszącym
Wybierz model:
Parametry techniczne
| model: | SHRK07AL1 |
| gwarancja: | 24 miesiące |
| kraj: | USA |
| masa własna: | 6,6 kg |
| producent: | OHAUS |
| wymiary: | 425 x 279 x 165 mm |
| wyposażenie: | kabel zasilający; wbudowana taca; antypoślizgowa gumowa mata |
| zasilacz sieciowy: | 230V 50Hz |
| zastosowanie: | ogólnego przeznaczenia |
| ruch: | kołyszący 0 do 15° |
| max pojemność: | 7,3kg |
| wymiary tacy: | 356 x 279 mm |
| zakres prędkości [obr./min]: | 1 do 75 |
| panel sterowania: | analogowy |
| orbita: | kąt nachylenia 0 do 15° |
| zegar: | od 1 min do 120 min |
Wyposażenie dodatkowe
Pliki do pobrania
Produkty podobne
Porównanie modeli
| Kod produktu | Model | ruch | max pojemność | zakres prędkości [obr./min] | panel sterowania | Wysyłka | Cena brutto |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30391954 | SHRK07AL1 | kołyszący 0 do 15° | 7,3kg | 1 do 75 | analogowy | 7 - 10 dni | 5 289,58 zł |
| 30391989 | SHRK04DG | kołyszący 0 do 15° | 4,5kg | 1 do 50 | cyfrowy | 7 - 10 dni | 5 416,18 zł |
| 30391961 | SHRK07AL2 | kołyszący 0 do 15° | 7,3kg | 1 do 75 | analogowy | 7 - 10 dni | 5 702,40 zł |