Mierniki wagowe proste

Miernik wagowy prosty umożliwia podłączenie od jednego do kilku czujników tensometrycznych. Na podstawie tych elementów można zbudować dowolny układ wagowy pozwalający na pomiar masy w zakresie od kilku gram do wielu ton. Przykładem mogą być wagi platformowe, wagi zbiornikowe, wagi do ważenia zwierząt oraz nietypowe konstrukcje ważące. Proste mierniki wagowe posiadają czytelne wyświetlacze i kilka przycisków na klawiaturze pozwalających na realizację podstawowych funkcji wagi. Łatwa obsługa i konfiguracja pozwala na samodzielną budowę układów wagowych nawet przez osoby nieposiadające dużego doświadczenia w technice wagowej. W ofercie posiadamy mierniki wagowe znanych polskich i zagranicznych firm takich jak AXIS, RADWAG, OHAUS, DINI ARGEO, SAUTER, KERN, NBC, HBM, RICE LAKE, KPZ, RINSTRUM.

Wybrane filtry:
rodzaj komponentu wagowego:
proste mierniki wagowe
OHAUS Miernik wagowy DT33P OHAUS

Miernik wagowy DT33P OHAUS

Terminal wagowy T33P w obudowie z tworzywa ABS. Czytelny wyświetlacz LCD 45mm. Kolorowe podświetlenie. Zasilanie sieciowe. Miernik wagowy posiada możliwość zasilania bateryjnego. Uchwyt do montażu na ścianie. Możliwość legalizacji WE.
Cena brutto:
879,45 zł

OHAUS Miernik wagowy DT33XW OHAUS

Miernik wagowy DT33XW OHAUS

Terminal wagowy T33XW w obudowie ze stali nierdzewnej. Czytelny wyświetlacz LCD 45mm. Kolorowe podświetlenie. Zasilanie sieciowe. Wbudowany akumulator. Uchwyt do montażu na ścianie. Możliwość legalizacji WE.
Cena brutto:
1 808,10 zł

OHAUS Miernik wagowy T32MC OHAUS

Miernik wagowy RS232 LCD T32MC OHAUS

Tani miernik wagowy T32ME z wyświetlaczem LCD. Obudowa metalowo - plastikowa. Złącze RS232. Uchwyt do montażu na ścianie w standardzie. Możliwość legalizacji WE.
Cena brutto:
897,90 zł

OHAUS Tani miernik wagowy z wyświetlaczem LED  T24PE OHAUS

Tani miernik wagowy z wyświetlaczem LED T24PE OHAUS

Tani miernik wagowy T24PE z wyświetlaczem LED. Obudowa z tworzywa. Opcjonalnie złącze RS232. .
Cena brutto:
848,70 zł

OHAUS Miernik wagowy T32ME OHAUS

Miernik wagowy RS232 LED T32ME OHAUS

Tani miernik wagowy T32ME z wyświetlaczem LED. Obudowa metalowo - plastikowa. Złącze RS232. Uchwyt do montażu na ścianie w standardzie. Możliwość legalizacji WE.
Cena brutto:
842,55 zł

 


 

Miernik Ohaus

Miernik wagowy dostępny jest w naszej ofercie w różnych wersjach wykonania. Wszystkie oferowane przez naszą firmę mierniki posiadają deklaracje CE i pochodzą bezpośrednio od producentów wag i podzespołów wagowych. Większość mierników posiada zatwierdzenia i spełnia wymagania OIML, dlatego są też używane do budowania wag legalizowanych.

Miernik Ohaus OIML

W ofercie Wagi Wielkopolska znajdą Państwo mierniki wagowe oraz wzmacniacze analogowe czołowych producentów wag takich jak AXIS, OHAUS, FAWAG, CAS, KERN, KPZ Waagen, RADWAG i innych. Dla produktów firmy OHAUS gwarantujemy pełne wsparcie techniczne. Nasi pracownicy przechodzą systematycznie szkolenia serwisowe i produktowe, aby móc Państwu pomóc.