OHAUS T24PE - miernik wagowy LED w obudowie z tworzywa - 30235894
Parametry techniczne
| model: | T24PE |
| gwarancja: | 24 miesiące |
| akumulator wewnętrzny: | tak |
| czas pracy na zasil. aku.: | do 80h |
| czas stabilizacji: | ~1 sek. |
| interfejs: | RS 232 (opcjonalnie) |
| jednostki miary: | g, kg, lb |
| load cell drive: | do 4 |
| masa własna: | 1,4kg |
| max wyświetlana rozdzielczość: | 1:20 000 |
| obudowa: | tworzywo |
| producent: | OHAUS |
| przekaźniki AC: | nie |
| przekaźniki DC: | nie |
| RS422/485: | nie |
| temperatura pracy: | -10°C do +40°C |
| wymiary: | 210 x 168 x 83,5mm |
| wyświetlacz: | LED czerwony |
| zasilacz sieciowy: | zasilacz zew. |
| zasilanie akumulatrowe: | tak |
Pliki do pobrania
Artykuły
Miernik wagowy - zasilacz, klawiatura
2021-05-28 22:56:00 OPUBLIKOWANY W InformacjeMiernik wagowy- zasilacz to bardzo ważny element, który ma decydujący wpływ na jakość procesu ważenia.Terminal wagowy, miernik wagowy co to jest? Budowa zasilacze i klawiatury wspólczesnych miernikow i terminali wagowych
Terminal wagowy, miernik wagowy co to jest? Budowa
2021-01-22 12:35:57 OPUBLIKOWANY W PoradnikiMiernik wagowy to podstawowy element budowy wagi elektronicznej. W jego obudowie znajduje się elektronika wagowa, wyświetlacz oraz często zasilacz. Współczesna waga elektroniczna zbudowana jest z następujących elementów
Platforma wagowa Ohaus doskonała jakość w dobrej cenie
2021-06-27 20:22:14 OPUBLIKOWANY W InformacjePlatforma wagowa Ohaus dostępna w różnych wymiarach naszym dziale komponenty do wag. Budowa wagi elektronicznej lub systemu wagowego rozpoczyna się od doboru tensometru wagowego i zaprojektowaniu platformy wagowej z szalką, na której będzie się odbywało ważenie
Czujnik tensometryczny - czułość w mV/V
2020-06-19 09:14:29 OPUBLIKOWANY W WagopediaTensometry naklejone na korpusie czujnika wagowego są podłączone w układzie mostka Wheatstona, który umożliwia pomiar małych zmian oporności. Folia tensometru oporowego naklejonego na korpus czujnika wagowego odkształca się razem z nim, a zmiany oporności są proporcjonalnie od przyłożonej masy na czujnik wagowy.
Belka tensometryczna – system czteroprzewodowy czy system sześcioprzewodowy
2020-06-19 11:49:09 OPUBLIKOWANY W WagopediaPrzetwornik wagowy może posiadać cztery lub sześć przewodów najczęściej jest to zależne od długości przewodu wychodzącego z przetwornika.