AWO - waga hakowa wisząca / zawieszana elektroniczna 300 kg - 30 t
Parametry techniczne
| model: | AWO 3H |
| gwarancja: | 12 miesięcy |
| akumulator wewnętrzny: | opcjonalnie |
| czas pracy na zasil. bat.: | do 150h |
| działka elementarna d: | 100 g |
| działka legalizacyjna e: | 100 g |
| hak obrotowy: | nie |
| interfejs: | RS 232, USB (opcjonalnie) |
| jednostki miary: | kg |
| stopień ochrony: | IP65 |
| kraj: | Polska |
| legalizacja: | tak |
| masa własna: | 7,5kg |
| max zakres pomiarowy: | 300 kg |
| mody pracy: | TARA, ważenie |
| obudowa: | metal lakierowany |
| pilot zdalnego sterowania: | tak z wyświetlaczem |
| producent: | AWO |
| temperatura pracy: | -10°C do +40°C |
| wymiary: | 210 x 480 x 190mm |
| wyświetlacz: | LCD |
Artykuły
Waga hakowa aktualne promocje i ceny
2021-12-12 17:44:36 OPUBLIKOWANY W NewsPopularna waga hakowa, waga zawieszana, waga suwnicowa, jaka jest najlepsza cena? Jaka jest aktualna promocja na elektroniczne wagi hakowe? Aktualna cena i promocje w naszym sklepie internetowym. Zobacz i sortuj według producenta i zakresu pomiaru.
Waga hakowa co to jest?
2021-12-12 14:34:20 OPUBLIKOWANY W PoradnikiWaga hakowa często nazywana jako waga zawieszana lub waga suwnicowa swoją nazwę zawdzięcza temu, że najczęściej jest wyposażona w hak. Hak wagi służy do zawieszenia elementów, które będą podlegały procesowi ważenia.
Jak działa waga hakowa?
2020-08-03 08:57:24 OPUBLIKOWANY W PoradnikiWaga hakowa należy do specjalistycznych urządzeń przemysłowych, wykorzystywanych do ważenia towarów, w tym surowców, charakteryzujących się wielkimi, a często również niestandardowymi gabarytami.
Waga hakowa a dynamometr / siłomierz
2019-08-10 13:02:50 OPUBLIKOWANY W InformacjeWaga hakowa- jej wybór jako urządzenia do pomiaru siły jest najczęściej popełnianym błędem, z jakim się spotykamy przy pomiarach siły; łączy je tylko tyle, że dostępna jest ta sama jednostka siły - Newton. Dodatkowo producenci i dystrybutorzy wprowadzają nieświadomych użytkowników w błąd sugerując, że jest to urządzenie uniwersalne, takie dwa w jednym.
| Kod produktu | Model | max zakres pomiarowy | działka elementarna d | legalizacja | hak obrotowy | pilot zdalnego sterowania | Wysyłka | Cena brutto |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AWO_3H | AWO 3H | 300 kg | 100 g | tak | nie | tak z wyświetlaczem | 14 - 30 dni | 5 289,00 zł |
| AWO_5H | AWO5H | 500 kg | 500 g | tak | nie | tak z wyświetlaczem | 14 - 30 dni | 5 412,00 zł |
| AWO_6H | AWO6H | 600 kg | 200 g | tak | nie | tak z wyświetlaczem | 14 - 30 dni | 5 658,00 zł |
| AWO_10H1 | AWO10H1 | 1000 kg | 1 kg | tak | nie | tak z wyświetlaczem | 14 - 30 dni | 5 781,00 zł |
| AWO_10H | AWO10H | 1000 kg | 500 g | tak | nie | tak z wyświetlaczem | 14 - 30 dni | 5 904,00 zł |
| AWO_15H | AWO15H | 1500 kg | 500 g | tak | nie | tak z wyświetlaczem | 14 - 30 dni | 6 150,00 zł |
| AWO_20H1 | AWO20H1 | 2000 kg | 2 kg | tak | nie | tak z wyświetlaczem | 14 - 30 dni | 6 396,00 zł |
| AWO_20H | AWO20H | 2000 kg | 1 kg | tak | nie | tak z wyświetlaczem | 14 - 30 dni | 6 519,00 zł |
| AWO_30H | AWO30H | 3000 kg | 1 kg | tak | nie | tak z wyświetlaczem | 14 - 30 dni | 7 380,00 zł |
| AWO_50H1 | AWO50H1 | 5000 kg | 5 kg | tak | nie | tak z wyświetlaczem | 14 - 30 dni | 8 118,00 zł |
| AWO_50H | AWO50H | 5000 kg | 2 kg | tak | nie | tak z wyświetlaczem | 14 - 30 dni | 8 364,00 zł |
| AWO_60H1 | AWO60H1 | 6000 kg | 5 kg | tak | nie | tak z wyświetlaczem | 14 - 30 dni | 8 733,00 zł |
| AWO_60H | AWO60H | 6000 kg | 2 kg | tak | nie | tak z wyświetlaczem | 14 - 30 dni | 8 979,00 zł |
| AWO_100H1 | AWO100H1 | 10000 kg | 10 kg | tak | nie | tak z wyświetlaczem | 14 - 30 dni | 14 022,00 zł |
| AWO_100H | AWO100H | 10000 kg | 5 kg | tak | nie | tak z wyświetlaczem | 14 - 30 dni | 14 760,00 zł |
| AWO_150H1 | AWO150H1 | 15000 kg | 10 kg | tak | nie | tak z wyświetlaczem | 14 - 30 dni | 17 835,00 zł |
| AWO_150H | AWO150H | 15000 kg | 5 kg | tak | nie | tak z wyświetlaczem | 14 - 30 dni | 18 450,00 zł |
| AWO_200H1 | AWO200H1 | 20000 kg | 20 kg | tak | nie | tak z wyświetlaczem | 14 - 30 dni | 21 525,00 zł |
| AWO_200H | AWO200H | 20000 kg | 10 kg | tak | nie | tak z wyświetlaczem | 14 - 30 dni | 23 370,00 zł |
| AWO_250H1 | AWO250H1 | 25000 kg | 20 kg | tak | nie | tak z wyświetlaczem | 14 - 30 dni | 28 905,00 zł |
| AWO_300H1 | AWO300H1 | 30000 kg | 20 kg | tak | nie | tak z wyświetlaczem | 14 - 30 dni | 34 440,00 zł |