VAGAR D02 - waga hakowa wisząca / zawieszana elektroniczna
Parametry techniczne
| model: | D02-2000 |
| gwarancja: | 12 miesięcy |
| akumulator wewnętrzny: | tak |
| czas pracy na zasil. aku.: | do 80h |
| działka elementarna d: | 500 g |
| hak obrotowy: | tak |
| jednostki miary: | kg |
| konstrukcja: | obudowa z tworzywa |
| kraj: | Chiny |
| legalizacja: | nie |
| max zakres pomiarowy: | 2000 kg |
| mody pracy: | ważenie |
| pilot zdalnego sterowania: | tak |
| producent: | VAGAR |
| temperatura pracy: | -10°C do +40°C |
| wyświetlacz: | LED |
| zasilacz sieciowy: | ładowarka |
Pliki do pobrania
Artykuły
Waga hakowa aktualne promocje i ceny
2021-12-12 17:44:36 OPUBLIKOWANY W NewsPopularna waga hakowa, waga zawieszana, waga suwnicowa, jaka jest najlepsza cena? Jaka jest aktualna promocja na elektroniczne wagi hakowe? Aktualna cena i promocje w naszym sklepie internetowym. Zobacz i sortuj według producenta i zakresu pomiaru.
Waga hakowa co to jest?
2021-12-12 14:34:20 OPUBLIKOWANY W PoradnikiWaga hakowa często nazywana jako waga zawieszana lub waga suwnicowa swoją nazwę zawdzięcza temu, że najczęściej jest wyposażona w hak. Hak wagi służy do zawieszenia elementów, które będą podlegały procesowi ważenia.
Jak działa waga hakowa?
2020-08-03 08:57:24 OPUBLIKOWANY W PoradnikiWaga hakowa należy do specjalistycznych urządzeń przemysłowych, wykorzystywanych do ważenia towarów, w tym surowców, charakteryzujących się wielkimi, a często również niestandardowymi gabarytami.
Waga hakowa a dynamometr / siłomierz
2019-08-10 13:02:50 OPUBLIKOWANY W InformacjeWaga hakowa- jej wybór jako urządzenia do pomiaru siły jest najczęściej popełnianym błędem, z jakim się spotykamy przy pomiarach siły; łączy je tylko tyle, że dostępna jest ta sama jednostka siły - Newton. Dodatkowo producenci i dystrybutorzy wprowadzają nieświadomych użytkowników w błąd sugerując, że jest to urządzenie uniwersalne, takie dwa w jednym.
| Kod produktu | Model | max zakres pomiarowy | działka elementarna d | legalizacja | hak obrotowy | Wysyłka | Cena brutto |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| VA_D02-2000 | D02-2000 | 2000 kg | 500 g | nie | tak | 24h | 648,21 zł |