DIBAL SPC-S - waga sklepowa z akumulatorem
Wybierz model:
Parametry techniczne
| model: | SPC-S 15kg |
| gwarancja: | 24 miesiące |
| akumulator wewnętrzny: | tak |
| czas pracy na zasil. aku.: | do 100h |
| drukarka paragonowa: | nie |
| dwustronny wyświetlacz: | tak |
| działka elementarna d: | 2/5 g |
| działka legalizacyjna e: | 2/5 g |
| interfejs: | brak |
| jednostki miary: | kg |
| klawisze szybkiej sprzedaży: | 10 |
| kraj: | Hiszpania |
| legalizacja: | tak |
| masa własna: | 4,5kg |
| max zakres pomiarowy: | 6/15 kg |
| obudowa: | tworzywo ABS |
| osłona wagi: | nie |
| pamięć PLU: | 10 |
| producent: | DIBAL |
| rozmiar szalki: | 300x230 mm |
| słupek do wagi: | nie |
| temperatura pracy: | -10°C do +40°C |
| walizka transportowa: | nie |
| wymiary: | 315x330x100mm |
| wyświetlacz: | LCD z podświetleniem |
| zasilacz sieciowy: | zasilacz zew. |
| zasilanie akumulatrowe: | tak |
| zasilanie bateryjne: | nie |
Produkty podobne
Porównanie modeli
| Kod produktu | Model | max zakres pomiarowy | działka elementarna d | legalizacja | rozmiar szalki | słupek do wagi | Wysyłka | Cena brutto |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| DI_SPC-S15 | SPC-S 15kg | 6/15 kg | 2/5 g | tak | 300x230 mm | nie | 7 - 10 dni | 1 107,00 zł |
| DI_SPC-S15RS | SPC-S RS 15kg | 6/15 kg | 2/5 g | tak | 300x230 mm | nie | 7 - 10 dni | 1 230,00 zł |
| DI_SPC-S30 | SPC-S 30kg | 15/30 kg | 5/10 g | tak | 300x230 mm | nie | 7 - 10 dni | 1 107,00 zł |
| DI_SPC-S30RS | SPC-S RS 30kg | 15/30 kg | 5/10 g | tak | 300x230 mm | nie | 7 - 10 dni | 1 230,00 zł |