Mettler Toledo bRite C2 Standard - waga sklepowa z akumulatorem i legalizacją
Wybierz model:
Parametry techniczne
| model: | bRite-C2-A15S |
| gwarancja: | 12 miesięcy |
| akumulator wewnętrzny: | tak |
| czas pracy na zasil. aku.: | do 90h |
| drukarka paragonowa: | nie |
| dwustronny wyświetlacz: | tak |
| działka elementarna d: | 5 g |
| działka legalizacyjna e: | 5 g |
| jednostki miary: | kg |
| klawiatura: | membranowa |
| klawisze szybkiej sprzedaży: | 16 |
| legalizacja: | tak |
| masa własna: | 4,2kg |
| max zakres pomiarowy: | 15 kg |
| obudowa: | tworzywo ABS |
| osłona wagi: | opcjonalnie |
| pamięć PLU: | 50 |
| producent: | METTLER TOLEDO |
| rozmiar szalki: | 240x337 mm |
| słupek do wagi: | nie |
| temperatura pracy: | -10°C do +40°C |
| walizka transportowa: | nie |
| wymiary: | 351x359x111mm |
| wyświetlacz: | LCD z podświetleniem |
| zasilacz sieciowy: | zasilacz zew. |
| zasilanie akumulatrowe: | tak |
| zasilanie bateryjne: | nie |
Video
Pliki do pobrania
Produkty podobne
Porównanie modeli
| Kod produktu | Model | max zakres pomiarowy | działka elementarna d | legalizacja | rozmiar szalki | słupek do wagi | Wysyłka | Cena brutto |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MT_30210220 | bRite-C2-A15S | 15 kg | 5 g | tak | 240x337 mm | nie | 10 - 21 dni | 1 156,20 zł |
| MT_30210218 | bRite-C2-A15D | 6/15 kg | 2/5 g | tak | 240x337 mm | nie | 10 - 21 dni | 1 291,50 zł |