Mettler Toledo bRite C3 Advanced - waga sklepowa z legalizacją
Wybierz model:
Parametry techniczne
| model: | bRite-C3-A6D |
| gwarancja: | 12 miesięcy |
| akumulator wewnętrzny: | opcjonalnie |
| drukarka paragonowa: | nie |
| dwustronny wyświetlacz: | tak |
| działka elementarna d: | 1/2 g |
| działka legalizacyjna e: | 1/2 g |
| interfejs: | RS 232 (opcjonalnie), USB (opcjonalnie) |
| jednostki miary: | kg |
| klawiatura: | silikonowa Light-Touch |
| klawisze szybkiej sprzedaży: | 16 |
| legalizacja: | tak |
| masa własna: | 3,5kg |
| max zakres pomiarowy: | 3/6 kg |
| obudowa: | tworzywo ABS |
| pamięć PLU: | 100 |
| producent: | METTLER TOLEDO |
| rozmiar szalki: | 240x337 mm |
| słupek do wagi: | nie |
| temperatura pracy: | -10°C do +40°C |
| walizka transportowa: | nie |
| wymiary: | 351x359x111mm |
| wyświetlacz: | LCD z podświetleniem |
| zasilacz sieciowy: | zasilacz zew. |
| zasilanie bateryjne: | tak |
Video
Pliki do pobrania
Produkty podobne
Porównanie modeli
| Kod produktu | Model | max zakres pomiarowy | działka elementarna d | legalizacja | rozmiar szalki | słupek do wagi | Wysyłka | Cena brutto |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MT_30615222 | bRite-C3-A6D | 3/6 kg | 1/2 g | tak | 240x337 mm | nie | 7 - 14 dni | 1 463,70 zł |
| MT_30210224 | bRite-C3-A15D | 6/15 kg | 2/5 g | tak | 240x337 mm | nie | 7 - 14 dni | 1 463,70 zł |
| MT_30615224 | bRite-C3-A30S | 30 kg | 5 g | tak | 240x337 mm | nie | 7 - 14 dni | 1 463,70 zł |