DIBAL PS-50 15kg, 2/5g - stołowa waga sklepowa z akumulatorem
Parametry techniczne
| model: | PS-50 15kg |
| gwarancja: | 24 miesiące |
| akumulator wewnętrzny: | tak |
| czas pracy na zasil. aku.: | do 120h |
| drukarka paragonowa: | nie |
| dwustronny wyświetlacz: | tak |
| działka elementarna d: | 2/5 g |
| działka legalizacyjna e: | 2/5 g |
| interfejs: | brak |
| jednostki miary: | kg |
| kraj: | Hiszpania |
| legalizacja: | tak |
| masa własna: | 3kg |
| max zakres pomiarowy: | 6/15 kg |
| obudowa: | tworzywo ABS |
| osłona wagi: | nie |
| producent: | DIBAL |
| rozmiar szalki: | 230x190 mm |
| słupek do wagi: | nie |
| temperatura pracy: | -10°C do +40°C |
| walizka transportowa: | nie |
| wymiary: | 235x240x130mm |
| wyświetlacz: | LCD z podświetleniem |
| zasilacz sieciowy: | zasilacz zew. |
| zasilanie akumulatrowe: | tak |
| zasilanie bateryjne: | nie |
| zastosowanie: | waga stołowa |
Produkty podobne