DIBAL PI-100RS - waga sklepowa z akumulatorem i legalizacją
Wybierz model:
Parametry techniczne
| model: | PI-100RS 15kg |
| gwarancja: | 24 miesiące |
| akumulator wewnętrzny: | tak |
| drukarka paragonowa: | nie |
| dwustronny wyświetlacz: | tak |
| działka elementarna d: | 2/5 g |
| działka legalizacyjna e: | 2/5 g |
| interfejs: | RS 232 |
| jednostki miary: | kg |
| klawisze szybkiej sprzedaży: | 10 |
| kraj: | Hiszpania |
| legalizacja: | tak |
| masa własna: | 4,1kg |
| max zakres pomiarowy: | 6/15 kg |
| obudowa: | tworzywo ABS |
| osłona wagi: | nie |
| pamięć PLU: | 10 |
| producent: | DIBAL |
| rozmiar szalki: | 263x204 mm |
| słupek do wagi: | nie |
| temperatura pracy: | -10°C do +40°C |
| walizka transportowa: | nie |
| wymiary: | 288x313x109mm |
| wyświetlacz: | LCD z podświetleniem |
| zasilacz sieciowy: | zasilacz zew. |
| zasilanie akumulatrowe: | tak |
| zasilanie bateryjne: | nie |
Produkty podobne
Porównanie modeli
| Kod produktu | Model | max zakres pomiarowy | działka elementarna d | legalizacja | rozmiar szalki | słupek do wagi | Wysyłka | Cena brutto |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| DI_PI100RS3_15 | PI-100RS 15kg | 6/15 kg | 2/5 g | tak | 263x204 mm | nie | 7 - 10 dni | 1 168,50 zł |
| DI_PI100RS3_6 | PI-100RS 6kg | 3/6 kg | 1/2 g | tak | 263x204 mm | nie | 7 - 10 dni | 1 168,50 zł |