Ohaus Pioneer PX to doskonałe wagi laboratoryjne, proste w obsłudze, dokładne i niezawodne. Idealne do precyzyjnego ważenia w laboratorium, przemyśle i edukacji. Posiadają wiele praktycznych i przydatnych funkcji. Doskonała cena i jakość wagi elektronicznej.

nowe wagi ohaus pioneer

Seria wag Ohaus Pioneer PX została wzbogacona o dwa nowe modele PX623M i PX6202M. Są to nowoczesne wagi z adiustacją wewnętrzną oraz dostępne jako wagi legalizowane.


Waga Ohaus Pioneer PX623

nowa waga ohaus px 23

Waga Ohaus Pioneer PX623 to waga elektroniczna ważąca z dokładnością 1 mg, zakres wagi to aż 620 g. Szafka przeciwpodmuchowa umożliwia dokładne ważenie oraz stabilne pomiary nawet w warunkach przemysłowych. Dodatkową zaletą jest listwa usuwająca ładunki elektrostatyczne.


Jak działa listwa usuwająca ładunki elektrostatyczne?

Często się zdarza, że wyniki ważenia są niestabilne i zależne od zbliżania się przedmiotów i osób. Powodem kłopotów nie musi być niestabilne podłoże lub drgania. Niestety wiele ważonych przedmiotów i substancji się elektryzuje i to właśnie ładunki elektrostatyczne są przyczyną naszych problemów. Ale nie z wagą Ohaus Pioneer PX623, wystarczy tylko jedno dotknięcie...


Waga Ohaus Pioneer PX6202

Waga Ohaus Pioneer PX6202 to waga, która waży z dokładnością 10 mg, a zakres wagi to aż 6200 g. Duża okrągła szalka o średnicy 180 mm pozwala na wygodne dokładne ważenie nawet dużych pojemników i przedmiotów. Idealna jako waga techniczna do laboratorium lub przemysłu. W aptece waga PX6202M doskonale sprawdzi się jako waga apteczna do płynów.

waga ohaus 6202


 Wagi analityczne i Semi-Micro OHAUS PX

Wagi elektroniczne z serii Ohaus Pioneer dostępne są też z dokładnością ważenia 0,1 mg i 0,01 mg. Wagi analityczne i Semi-Micro gwarantują dokładne pomiary oraz posiadają wiele przydatnych funkcji do pracy w laboratorium.

wagi analityczne Ohaus


 Ohaus Pioneer funkcje

Podstawowe  funkcje i cechy konstrukcyjne wag z serii Ohaus Pioneer:

 1. Czytelny podświetlany wyświetlacz dwuwierszowy
 2. RS 232 i USB w standardzie
 3. Wyjście danych GLP/GMP z zegarem czasu rzeczywistego
 4. Mody pracy- ważenie
 5. Mody pracy -ważenie procentowe
 6. Mody pracy -ważenie zwierząt
 7. Mody pracy -wyznaczanie gęstości
 8. Mody pracy -ważenie podszalkowe -hak
 9. Zabezpieczenie przeciwkradzieżowe
 10. Blokada adiustacji
 11. Blokada programowa


Waga Ohaus Pioneer- cena

Wagi elektroniczne z serii Ohaus Pioneer to nowoczesne wagi przeznaczone do zastosowań laboratoryjnych, przemysłowych i edukacyjnych. Podstawowe przydatne funkcje, doskonała jakość i atrakcyjna cena wagi sprawia, że są chętnie kupowane przez Klientów w naszym sklepie internetowym www.moga.pl. Dodatkową zaletą jest możliwość zakupienia wagi wraz ze świadectwem wzorcowania laboratorium akredytowanego w PCA w atrakcyjnej cenie.

wagi ohaus dobra cena


Wagi Wielkopolska i Ohaus

Wagi Wielkopolska to największy dystrybutor wag Ohaus w Polsce. Od lat prowadzi aktywna sprzedaż oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny wag elektronicznych Ohaus. Bierze aktywny udział w szkoleniach i działaniach promocyjnych firmy Ohaus.

eurolab ohaus


Wagi OHAUS gdzie kupić?

siedziba Wagi Wielkopolska

Zapraszamy do kontaktu z nami.