KERN EMB - waga edukacyjna
Parametry techniczne
| model: | EMB 100-3 |
| gwarancja: | 24 miesiące |
| działka elementarna d: | 0,001 g |
| producent: | KERN |
| interfejs: | brak |
| jednostki miary: | g |
| język menu: | angielski |
| adiustacja wewnętrzna: | nie |
| adiustacja zewnętrzna: | tak |
| legalizacja: | nie |
| liniowość: | ±0,005g |
| masa własna: | 0,75kg |
| max zakres pomiarowy: | 100 g |
| mody pracy: | TARA, ważenie |
| obudowa: | tworzywo |
| powtarzalność: | 0,001g |
| poziom: | podstawowy |
| quality: | AA |
| rozmiar szalki: | 82 mm |
| temperatura pracy: | +5°C do +35°C |
| ważenie pod wagą (hak): | tak |
| wymiary (szer. x dług. x wys.): | 170 x 240 x 54mm |
| wyświetlacz: | LCD |
| zasilacz sieciowy: | opcjonalnie |
Oficjalny dystrybutor KERN
Mamy przyjemność poinformować, że jesteśmy oficjalnym, autoryzowanym dystrybutorem wszystkich produktów marki KERN – jednego ze światowych liderów w produkcji elektronicznych wag.
Doceniamy zaufanie, jakim zostaliśmy obdarzeni, dlatego w moga.pl od lat dokładamy wszelkich starań, aby zagwarantować najlepsze warunki sprzedażowe i posprzedażowe oraz najwyższe standardy obsługi. Stałe grono usatysfakcjonowanych i regularnie powracających klientów potwierdza nasz profesjonalizm, a także bezkonkurencyjną jakość wszystkich oferowanych produktów. W codziennej pracy pomagamy i doradzamy w wyborze odpowiednich do potrzeb, przeznaczenia i zakresu zastosowania urządzeń pomiarowych.
Nasi specjaliści czuwają również nad tym, aby każda waga niezależnie od wieku służyła użytkownikom w nienaruszonym stanie oraz z niezmienną precyzją.
Gwarancja KERN
Wszystkie wagi Kern dostępne w sklepie moga.pl są objęte pełną, 24-miesięczną gwarancją producenta. Nasz asortyment tworzą wyłącznie produkty renomowanych marek, które dostarczają specjalistyczne rozwiązania nie tylko na rynek polski, ale i zagraniczny. Najwyższa jakość, niezawodność, innowacyjność to cechy znamienne dla każdego urządzenia pomiarowego z naszej oferty.
W ramach świadczonych usług prowadzimy również serwis pogwarancyjny. Dbamy o to, aby każda waga Kern przez cały okres użytkowania dostarczała precyzyjnych i powtarzalnych wskazań niezależnie od obszaru zastosowania.
Pliki do pobrania
| Kod produktu | Model | max zakres pomiarowy | działka elementarna d | legalizacja | adiustacja wewnętrzna | rozmiar szalki | Wysyłka | Cena brutto |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4045761098060 | EMB 100-3 | 100 g | 0,001 g | nie | nie | 82 mm | 7 - 10 dni | 1 108,11 zł |
| 4045761111370 | EMB 200-3 | 200 g | 0,001 g | nie | nie | 82 mm | 7 - 10 dni | 1 184,22 zł |
| 4045761068469 | EMB 200-2 | 200 g | 0,01 g | nie | nie | 105 mm | 7 - 10 dni | 654,79 zł |
| 4045761076556 | EMB 600-2 | 600 g | 0,01 g | nie | nie | 105 mm | 7 - 10 dni | 856,26 zł |
| 4045761098053 | EMB 1000-2 | 1000 g | 0,01 g | nie | nie | 150 mm | 7 - 10 dni | 1 083,48 zł |
| 4045761111363 | EMB 2000-2 | 2000 g | 0,01 g | nie | nie | 150 mm | 7 - 10 dni | 1 158,48 zł |
| 4045761076525 | EMB 500-1 | 500 g | 0,1 g | nie | nie | 150 mm | 7 - 14 dni | 302,21 zł |
| 4045761076532 | EMB 1200-1 | 1200 g | 0,1 g | nie | nie | 150 mm | 7 - 10 dni | 402,95 zł |
| 4045761133105 | EMB 3000-1 | 3000 g | 0,1 g | nie | nie | 150 mm | 7 - 10 dni | 654,79 zł |
| 4045761111387 | EMB 6000-1 | 6000 g | 0,1 g | nie | nie | 150 mm | 7 - 10 dni | 856,26 zł |
| 4045761028395 | EMB 2200-0 | 2200 g | 1 g | nie | nie | 150 mm | 7 - 10 dni | 302,21 zł |
| 4045761076549 | EMB 5,2K1 | 5200 g | 1 g | nie | nie | 150 mm | 7 - 10 dni | 302,21 zł |
| 4045761028401 | EMB 5,2K5 | 5200 g | 5 g | nie | nie | 150 mm | 7 - 10 dni | 282,06 zł |