OHAUS CX Compass - waga na baterie, waga techniczna edukacyjna
Parametry techniczne
| model: | CX221 |
| gwarancja: | 24 miesiące |
| działka elementarna d: | 0,1 g |
| producent: | OHAUS |
| czas stabilizacji: | ~1,5 sek. |
| interfejs: | brak |
| jednostki miary: | g, N, oz |
| język menu: | angielski |
| adiustacja wewnętrzna: | nie |
| adiustacja zewnętrzna: | tak |
| legalizacja: | nie |
| masa własna: | 0,5kg |
| max zakres pomiarowy: | 220 g |
| mody pracy: | ważenie |
| obudowa: | tworzywo ABS |
| opcje: | miska, odważnik kalibracyjny, walizka transportowa |
| poziom: | podstawowy |
| rozmiar szalki: | 142 x 128 mm |
| szafka przeciwpodmuchowa: | nie |
| wymiary (szer. x dług. x wys.): | 135 x 201 x 41mm |
| wyświetlacz: | LCD z podświetleniem |
| zasilacz sieciowy: | opcjonalnie |
Waga precyzyjna Compass CX OHAUS
Obudowa wagi wykonana jest z trwałego tworzywa ABS. Układ pomiarowy wagi charakteryzuje się czasem stabilizacji <2 sekundy. Nierdzewna nakładka na szalkę o wymiarach 142x128mm. Całkowite wymiary wagi to tylko 135 x 201 x 41 mm. Dostęne modele CX221, CX621, CX1201 posiadają działkę odczytowa d= 0,1g natomiast modele CX2200 oraz CX5200 mają d=1g.
Prosta intuicyjna obsługa
Czytelny wyświetlacz LCD z podświetleniem. Prosta obsługa – tylko dwa przyciski. Wskaźnik zużycia baterii. Zastosowanie wagi: waga edukacyjna, przenośna waga techniczna, lub podręczna waga kontrolna do odważania produktów oraz przypraw w kuchni, gastronomii.
Unikalny czas pracy na bateriach do 1000h
Zasilanie bateryjne 3 x AA – baterie rozruchowe są w komplecie z wagą. Energooszczędna waga CX zapewnia do 1000 godzin ciągłej pracy na jednym komplecie baterii alkaicznych. Opcjonalnie można zakupić zasilacz sieciowy.
Dostęp dla użytkownika do adjustacji
Kalibracja zewnętrznym odważnikiem – brak odważnika w zestawie. Zalecany odważnik klasy M1.
Wygodne i bezpieczne przechowywanie
Wagi CX można bezpiecznie piętrować do 4 szt. dzięki czemu oszczędzamy miejsca a wagi zawsze pod ręką. W przypadku przewożenia wagi CX warto zakupić solidną walizką transportową.
Mamy przyjemność poinformować, że jesteśmy oficjalnym, autoryzowanym dystrybutorem wszystkich produktów marki Ohaus – jednego ze światowych liderów w produkcji elektronicznych wag. Producent przyznał nam również zaszczytne miano partnera VIP.
Doceniamy zaufanie, jakim zostaliśmy obdarzeni, dlatego w moga.pl od lat dokładamy wszelkich starań, aby zagwarantować najlepsze warunki sprzedażowe i posprzedażowe oraz najwyższe standardy obsługi. Stałe grono usatysfakcjonowanych i regularnie powracających klientów potwierdza nasz profesjonalizm, a także bezkonkurencyjną jakość wszystkich oferowanych produktów. W codziennej pracy pomagamy i doradzamy w wyborze odpowiednich do potrzeb, przeznaczenia i zakresu zastosowania urządzeń pomiarowych.
Nasi specjaliści czuwają również nad tym, aby każda waga niezależnie od wieku służyła użytkownikom w nienaruszonym stanie oraz z niezmienną precyzją.
Wszystkie wagi Ohaus dostępne w sklepie moga.pl są objęte pełną, 24-miesięczną gwarancją producenta. Nasz asortyment tworzą wyłącznie produkty renomowanych marek, które dostarczają specjalistyczne rozwiązania nie tylko na rynek polski, ale i zagraniczny. Najwyższa jakość, niezawodność, innowacyjność to cechy znamienne dla każdego urządzenia pomiarowego z naszej oferty.
W ramach świadczonych usług prowadzimy również serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Dbamy o to, aby każda waga Ohaus przez cały okres użytkowania dostarczała precyzyjnych i powtarzalnych wskazań niezależnie od obszaru zastosowania.
Video
Pliki do pobrania
| Kod produktu | Model | max zakres pomiarowy | działka elementarna d | legalizacja | adiustacja wewnętrzna | rozmiar szalki | Wysyłka | Cena brutto |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30428208 | CX221 | 220 g | 0,1 g | nie | nie | 142 x 128 mm | 7 - 10 dni | 331,31 zł |
| 30428209 | CX621 | 620 g | 0,1 g | nie | nie | 142 x 128 mm | 24h | 331,31 zł |
| 30428210 | CX1201 | 1200 g | 0,1 g | nie | nie | 142 x 128 mm | 24h | 400,71 zł |
| 30428211 | CX2200 | 2200 g | 1 g | nie | nie | 142 x 128 mm | 7 - 10 dni | 331,31 zł |
| 30428212 | CX5200 | 5200 g | 1 g | nie | nie | 142 x 128 mm | 24h | 332,43 zł |