Cascade 4 point Force Distribution Tester to nowoczesne urządzenie pomiarowe służące do kontroli, pomiaru i regulacji siły zacisku chwytaków do wózków transportowych.

cascade 1

Cascade Corporation jakość i doświadczenie


Cascade Corporation została założona w 1943 roku w PORTLAND, Oregon, USA. Jest obecnie światowym liderem w produkcji osprzętu, wideł i powiązanych technologii do wózków widłowych i pojazdów AGV.

cascade2

Chwytaki do kartonów i AGD Cascade Corporation

Chwytaki do kartonów i AGD przeznaczone są dla hurtowni napojów, sprzętu gospodarstwa domowego (pralki, lodówki, zamrażarki) oraz elektroniki. Chwytaki pozwalają na obsługę ładunków bez użycia palety, dzięki czemu można zaoszczędzić pieniądze związane z zakupem palet, ich transportem i przechowywaniem. Kolejną zaletą jest ergonomiczne wykorzystanie przestrzeni magazynowej.

Pomiar siły zacisków chwytaków


Przemieszczanie delikatnych produktów wymaga precyzyjnie dobranej siły chwytu gwarantującej pewne i bezpieczne przenoszenie bez ich uszkodzenia razem z opakowaniem. Dlatego też firma Cascade Corporation zaprojektowała i wyprodukowała urządzenie pomiarowe umożliwiające pomiar siły zacisku aż w czterech punktach pomiarowych.

cascade4
Równomierne rozłożenie siły, jego pomiar i regulacja jest gwarantem bezpiecznego przenoszenia opakowań. Cascade 4-Point Force Distribution Tester pozwala na pomiar siły przyłożonej w każdym z czterech punktów oraz jej sumy i siły maksymalnej.


Cascade Corporation 4-punktowy tester rozkładu siły- gdzie kupić?


Miło nam poinformować, że od niedawna w naszej firmie można kupić 4-Point Force Distribution Tester amerykańskiej firmy Cascade Corporation.

cascade 3


4-punktowy tester rozkładu siły kalibracja/wzorcowanie?


Nasze akredytowane w PCA laboratorium oferuje usługę wzorcowania / kalibracji wszystkich typów 4-punktowych testerów rozkładu siły firmy Cascade Corporation. Po ustaleniu terminu jesteśmy w stanie wykonać usługę w ciągu 1-2 dni roboczych.

Kontakt do laboratorium