Wyróżnienie Diamenty Forbes 2024 to wyjątkowe osiągnięcie, które w pełni docenia prestiżowe czasopismo biznesowe Forbes. To właśnie ono przyznaje ten zaszczytny tytuł najbardziej dynamicznie rozwijającym się firmom. Nasza firma Wagi Wielkopolska została uhonorowana tym prestiżowym wyróżnieniem, co stanowi potwierdzenie naszej doskonałej pracy i zaangażowania.

forbes

Wagi Wielkopolska- pracownicy

Chcielibyśmy serdecznie podziękować naszym pracownikom za ich nieustanny wkład, pasję i profesjonalizm. To dzięki Wam osiągamy takie sukcesy! Wasza ciężka praca i zaangażowanie przyczyniły się do tego, że staliśmy się częścią elitarnej grupy firm, które zdobyły Diamenty Forbes.

Dziękujemy Wam Bartku, Asiu, Sławko, Michale, Asiu, Wojtku, Szymonie i Vitalii za waszą codzienną pracę, bez której nie osiągnęlibyśmy sukcesu. Zwłaszcza gorące podziękowania dla tych, którzy już z nami nie pracują Pani Natali oraz Panu Jankowi, którzy byli z nami i wspólnie tworzyli nasz sukces.


Wagi Wielkopolska- partnerzy

Nie możemy również zapomnieć o sprawdzonych dostawcach, którzy są nieodłączną częścią naszej drogi do sukcesu. Dziękujemy za współpracę i zaufanie, które umożliwiły nam osiągnięcie tego wyróżnienia.

ohaus

Ohaus nasz partner i dostawca doskonałej jakości wag


Wagi Wielkopolska- Klienci

I oczywiście, naszym wiernym klientom, którzy wybierają nasze produkty i usługi – dziękujemy za Wasze wsparcie i zaufanie! To dzięki Wam możemy rozwijać się i dostarczać najwyższej jakości rozwiązania.

Jesteśmy dumni z tego wyróżnienia i z dumą będziemy kontynuować naszą misję dostarczania najwyższej jakości produktów i usług.

iso

Dla naszych Klientów dbamy o jakość naszych produktów i usług dlatego od 2005 roku mamy wdrożony i certyfikowany system zarzadzania jakością DIN EN ISO 9001:2015. Audit ISO.


Wagi Wielkopolska- to nie tylko biznes

Ponadto, jako firma społecznie zaangażowana, bierzemy udział w różnych wydarzeniach. Regularnie uczestniczymy w wystawach, wydarzeniach kulturalnych, edukacyjnych i innych inicjatywach. Wspieramy również Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy (WOŚP), ponieważ wierzymy w wartość pomagania innym. Nasza działalność nie ogranicza się tylko do biznesu – jesteśmy częścią społeczności i staramy się przyczyniać do jej rozwoju.

wośp

Nasze tablice interaktywne z cyklu:  Sprawdź swoją siłę i wagę na Ziemi i innych planetach. WOŚP 2024