RADWAG PS.R2 - waga precyzyjna
Wybierz model:
Parametry techniczne
| model: | PS 210.R2 |
| gwarancja: | 24 miesiące |
| działka elementarna d: | 0,001 g |
| producent: | RADWAG |
| dryft czułości: | ±2 ppm/°C |
| czas stabilizacji: | ~2 sek. |
| działka legalizacyjna e: | 0,01 g |
| interfejs: | RS 232, USB x 2 |
| jednostki miary: | carat, g, mg |
| język menu: | angielski |
| adiustacja wewnętrzna: | tak |
| adiustacja zewnętrzna: | nie |
| legalizacja: | opcjonalnie |
| liniowość: | ±2mg |
| masa własna: | 4,2kg |
| max zakres pomiarowy: | 210 g |
| mody pracy: | ważenie, ważenie dynamiczne (zwierząt), ważenie kontrolne, ważenie procentowe, zatrzaskiwanie max pomiaru |
| obudowa: | tworzywo ABS |
| opcje: | drukarka |
| powtarzalność: | 1mg |
| poziom: | podstawowy |
| rozmiar szalki: | 128 x 128 mm |
| szafka przeciwpodmuchowa: | opcjonalnie |
| temperatura pracy: | +10°C do +40°C |
| ważenie pod wagą (hak): | tak |
| wymiary (szer. x dług. x wys.): | 206 x 333 x 100mm |
| wyświetlacz: | LCD z podświetleniem |
| zasilacz sieciowy: | zasilacz zew. |
| zestaw do wyznaczania gęstości: | opcjonalnie |
Produkty podobne
Porównanie modeli
| Kod produktu | Model | max zakres pomiarowy | działka elementarna d | legalizacja | rozmiar szalki | adiustacja wewnętrzna | Wysyłka | Cena brutto |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| WL-212-0018 | PS 210.R2 | 210 g | 0,001 g | opcjonalnie | 128 x 128 mm | tak | 10 - 21 dni | 2 792,10 zł |
| WL-212-0019 | PS 360.R2 | 360 g | 0,001 g | opcjonalnie | 128 x 128 mm | tak | 10 - 21 dni | 3 031,95 zł |
| WL-212-0020 | PS 600.R2 | 600 g | 0,001 g | opcjonalnie | 128 x 128 mm | tak | 10 - 21 dni | 3 277,95 zł |
| WL-212-0021 | PS 750.R2 | 750 g | 0,001 g | opcjonalnie | 128 x 128 mm | tak | 10 - 21 dni | 3 444,00 zł |
| WL-212-0022 | PS 1000.R2 | 1000 g | 0,001 g | opcjonalnie | 128 x 128 mm | tak | 10 - 21 dni | 3 690,00 zł |
| WL-212-1003 | PS 200/2000.R2 | 200/2000 g | 0,001/0,01 g | opcjonalnie | 128 x 128 mm | tak | 10 - 21 dni | 3 610,05 zł |
| WL-212-0071 | PS 06.R2 | 600 g | 0,01 g | opcjonalnie | 195x195 mm | tak | 10 - 21 dni | 2 902,80 zł |
| WL-212-0170 | PS 2100.R2.M | 2100 g | 0,01 g | opcjonalnie | 195x195 mm | tak | 10 - 21 dni | 3 142,65 zł |
| WL-212-0173 | PS 3500.R2.M | 3500 g | 0,01 g | opcjonalnie | 195x195 mm | tak | 10 - 21 dni | 3 382,50 zł |
| WL-212-0134 | PS 4500.R2.M | 4500 g | 0,01 g | opcjonalnie | 195x195 mm | tak | 10 - 21 dni | 3 788,40 zł |
| WL-212-0135 | PS 6100.R2.M | 6100 g | 0,01 g | opcjonalnie | 195x195 mm | tak | 10 - 21 dni | 4 040,55 zł |
| WL-212-0132 | PS 8100.R2.M | 8100 g | 0,01 g | opcjonalnie | 195x195 mm | tak | 10 - 21 dni | 5 596,50 zł |
| WL-212-0133 | PS 10100.R2.M | 10100 g | 0,01 g | nie | 195x195 mm | tak | 10 - 21 dni | 6 414,45 zł |