OHAUS PR 0,01g i 0,1g - sprawdzone rozwiązanie do codziennej pracy laboratoryjnej
Parametry techniczne
| model: | PR1602/E |
| gwarancja: | 24 miesiące |
| działka elementarna d: | 0,01 g |
| producent: | OHAUS |
| dodatkowy wyświetlacz: | opcjonalnie |
| dryft czułości: | ±6 ppm/K |
| czas stabilizacji: | ~1 sek. |
| interfejs: | RS 232 |
| jednostki miary: | carat, dwt, g, Grain, kg, lb, N, oz, ozt |
| język menu: | angielski |
| adiustacja wewnętrzna: | nie |
| adiustacja zewnętrzna: | tak |
| legalizacja: | nie |
| liniowość: | 0,02g |
| masa własna: | 3,5kg |
| max zakres pomiarowy: | 1600 g |
| mody pracy: | liczenie sztuk, TARA, ważenie, ważenie procentowe |
| obudowa: | tworzywo ABS |
| opcje: | drukarka, odważnik kalibracyjny, osłona przeciwzabrudzeniowa, zabezpieczenie przeciwkradzieżowe |
| powtarzalność: | 0,01g |
| poziom: | podstawowy |
| rozmiar szalki: | 180 mm |
| szafka przeciwpodmuchowa: | nie |
| temperatura pracy: | +10°C do +30°C |
| ważenie pod wagą (hak): | tak |
| wymiary (szer. x dług. x wys.): | 201 x 317 x 93mm |
| wyświetlacz: | LCD z podświetleniem |
| zasilacz sieciowy: | zasilacz zew. |
Waga precyzyjna 0,01g OHAUS
Wagi precyzyjne PR z d=0,01g i d=0,1g to ekonomiczne rozwiązanie do podstawowego ważenia.
Wagi tej serii nie posiadają rozbudowanych aplikacji, dostępne są: ważenie, ważenie procentowe i liczenie sztuk.
Jednowierszowy podświetlany wyświetlacz LCD. Duże czytelne cyfry. Wskaźnik * oznacza stabilny pomiar. Z prawej strony wyświetlacza znajduje się poziomiczka.
Istnieje możliwość przełączenia jednostek i wyświetlania pomiaru w: Gram, Kilogram, Ounce, Carat, Pennyweight, Ounce Troy, Newton, Grain dla wag bez legalizacji. Wagi laboratoryjne PR w wersji z legalizacją (M) mogą prezentować wynik w jednostkach g, kg i ct.
Adjustacja wewnętrzna tylko na żądanie
Wybrane modele wag PR są wyposażone w adjustację wewnętrzną, która włącza się tylko i wyłącznie na żądanie użytkownika. Nie ma ryzyka, że podczas odważania składników adjustacja (kalibracja) wewnętrzna samoczynnie się uruchomi. Film instruktażowy: jak skalibrować / adjustować wagę PR znajduje się poniżej.
Wagi o symbolu /E można adjustować (kalibrować) odważnikiem zewnętrznym (brak odważnika w komplecie z wagą). Do adjustacji wag precyzyjnych zalecamy odważniki klasy F1.
Wygodny proces ważenia
Waga techniczna / precyzyjna PR charakteryzuje się dużą nierdzewną szalką, którą można bezpiecznie zdjąć i umyć w przypadku zabrudzenia. Wymiar szalki: 180mm
Porty komunikacyjne wagi PR
Z tyłu wagi znajdują się: gniazdo zasilacza sieciowego, uchwyt do montażu zabezpieczenia przeciwkradzieżowego oraz port komunikacyjny RS232. Wykorzystując interfejs wagę PR można podłączyć do komputera. Oprogramowanie SPDC jest bezpłatne i można pobrać je ze strony. Dodatkowo potrzebny jest kabel RS232 waga - komputer lub konwerter USB.
Nieskomplikowane poziomowanie wagi
W dolnej części wagi pod zaślepką jest umiejscowiony hak do ważenia podszalkowego ładunków podwieszanych.
Dwie regulowane, antypoślizgowe nóżki służą do prostego i szybkiego poziomowania wagi.
Możliwość wydruku raportu ważenia
Do wagi PR można również podłączyć drukarkę paragonową igłową z zegarem model SF 40 firmy OHAUS. Kabel jest w zestawie z drukarką. Wydruk z drukarki SF40 jest trwały i nie blaknie jak wydruk na drukarce termicznej. Drukarka do wagi jest opcją dodatkowo płatną.
Mamy przyjemność poinformować, że jesteśmy oficjalnym, autoryzowanym dystrybutorem wszystkich produktów marki Ohaus – jednego ze światowych liderów w produkcji elektronicznych wag. Producent przyznał nam również zaszczytne miano partnera VIP.
Doceniamy zaufanie, jakim zostaliśmy obdarzeni, dlatego w moga.pl od lat dokładamy wszelkich starań, aby zagwarantować najlepsze warunki sprzedażowe i posprzedażowe oraz najwyższe standardy obsługi. Stałe grono usatysfakcjonowanych i regularnie powracających klientów potwierdza nasz profesjonalizm, a także bezkonkurencyjną jakość wszystkich oferowanych produktów. W codziennej pracy pomagamy i doradzamy w wyborze odpowiednich do potrzeb, przeznaczenia i zakresu zastosowania urządzeń pomiarowych.
Nasi specjaliści czuwają również nad tym, aby każda waga niezależnie od wieku służyła użytkownikom w nienaruszonym stanie oraz z niezmienną precyzją.
Wszystkie wagi Ohaus dostępne w sklepie moga.pl są objęte pełną, 24-miesięczną gwarancją producenta. Nasz asortyment tworzą wyłącznie produkty renomowanych marek, które dostarczają specjalistyczne rozwiązania nie tylko na rynek polski, ale i zagraniczny. Najwyższa jakość, niezawodność, innowacyjność to cechy znamienne dla każdego urządzenia pomiarowego z naszej oferty.
W ramach świadczonych usług prowadzimy również serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Dbamy o to, aby każda waga Ohaus przez cały okres użytkowania dostarczała precyzyjnych i powtarzalnych wskazań niezależnie od obszaru zastosowania.
Video
Kalibracja / adiustacja wagi PR OHAUS
Pliki do pobrania
| Kod produktu | Model | max zakres pomiarowy | działka elementarna d | rozmiar szalki | legalizacja | adiustacja wewnętrzna | Wysyłka | Cena brutto |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30430074 | PR1602/E | 1600 g | 0,01 g | 180 mm | nie | nie | 7 - 10 dni | 2 815,04 zł |
| 30492733 | PR1602 | 1600 g | 0,01 g | 180 mm | nie | tak | 7 - 10 dni | 3 139,64 zł |
| 30524609 | PR1602M | 1600 g | 0,01 g | 180 mm | tak | tak | 7 - 10 dni | 3 682,50 zł |
| 30430075 | PR2202/E | 2200 g | 0,01 g | 180 mm | nie | nie | 7 - 10 dni | 3 044,50 zł |
| 30492734 | PR2202 | 2200 g | 0,01 g | 180 mm | nie | tak | 24h | 3 374,69 zł |
| 30524610 | PR2202M | 2200 g | 0,01 g | 180 mm | tak | tak | 24h | 3 911,95 zł |
| 30430076 | PR4202/E | 4200 g | 0,01 g | 180 mm | nie | nie | 7 - 10 dni | 3 453,04 zł |
| 30492735 | PR4202 | 4200 g | 0,01 g | 180 mm | nie | tak | 7 - 10 dni | 3 783,23 zł |
| 30524611 | PR4202M | 4200 g | 0,01 g | 180 mm | tak | tak | 7 - 10 dni | 4 331,69 zł |
| 30430077 | PR4201/E | 4200 g | 0,1 g | 180 mm | nie | nie | 7 - 10 dni | 2 552,00 zł |
| 30492736 | PR4201 | 4200 g | 0,1 g | 180 mm | nie | tak | 7 - 10 dni | 2 876,60 zł |
| 30524612 | PR4201M | 4200 g | 0,1 g | 180 mm | tak | tak | 7 - 10 dni | 3 425,06 zł |
| 30430078 | PR6201/E | 6200 g | 0,1 g | 180 mm | nie | nie | 7 - 10 dni | 2 742,29 zł |
| 30498176 | PR6201 | 6200 g | 0,1 g | 180 mm | nie | tak | 7 - 10 dni | 3 061,29 zł |
| 30524613 | PR6201M | 6200 g | 0,1 g | 180 mm | tak | tak | 7 - 10 dni | 3 615,34 zł |