AXIS ACA 0,001g i 0,01g - waga laboratoryjna precyzyjna
Parametry techniczne
| model: | ACA220 |
| gwarancja: | 24 miesiące |
| działka elementarna d: | 0,001 g |
| producent: | AXIS |
| dodatkowy wyświetlacz: | opcjonalnie |
| czas stabilizacji: | ~3 sek. |
| działka legalizacyjna e: | 0,01 g |
| interfejs: | Ethernet (opcjonalnie), RS 232, USB x 1, WLAN (opcjonalnie) |
| jednostki miary: | carat, dwt, g, Grain, lb, oz, ozt |
| adiustacja wewnętrzna: | tak |
| adiustacja zewnętrzna: | nie |
| legalizacja: | opcjonalnie |
| liniowość: | ±0,002g |
| masa własna: | 4,0 kg |
| max zakres pomiarowy: | 220 g |
| mody pracy: | liczenie sztuk, pamięć ALIBI, procedury GLP/GMP, receptury, TARA, ważenie, ważenie dynamiczne (zwierząt), ważenie podszalkowe, ważenie procentowe, wyznaczanie gęstości |
| opcje: | drukarka |
| powtarzalność: | 0,001 g |
| poziom: | profesjonalny |
| rozmiar szalki: | 115 mm |
| szafka przeciwpodmuchowa: | opcjonalnie |
| temperatura pracy: | +10°C do +40°C |
| ważenie pod wagą (hak): | opcjonalnie |
| wymiary (szer. x dług. x wys.): | 231 x 345 x ~97mm |
| wyświetlacz: | LCD z podświetleniem |
| zasilacz sieciowy: | zasilacz zew. |
| zestaw do wyznaczania gęstości: | opcjonalnie |
Waga laboratoryjna ACA AXIS
Najnowsza linia wag precyzyjnych polskiego producenta AXIS z Gdańska. Szczególnie duży nacisk położono na udoskonalenie układu pomiarowego, dzięki czemu wyniki ważenia są dokładne i powtarzalne.
Czas stabilizacji pomiaru wynosi <3 sekundy.
Wagi ACA wyposażone są w automatyczną adjustację wewnętrzną.
Za dodatkową opłatą można zamówić legalizację wagi.
Waga z działką odczytową d= 0,01 g
Model ACA 10 mg wyposażony jest w szalkę ze stali nierdzewnej o wymiarze 165 x 165 mm. Tylko model do 6,2kg posiada większą szalkę: 180 x 180 mm. W zależności od potrzeb do wyboru mamy:
Obsługa wagi ACA
Wyświetlacz LCD z podświetleniem sprawia, że odczyt wskazań masy jest czytelny pod każdym kątem. Za pomocą klawiatury możemy uruchomić proces adjustacji wewnętrznej lub nawigować w menu wagi. Dostępne tryby pracy:
- ważenie
- liczenie sztuk
- procenty
- sumowanie
- zmiana jednostki
- progi / selekcja
- masa max
- ważenie zwierząt
- pomiar gęstości
- pomiar siły
- receptury
- statystyka
Dodatkowo waga posiada zegar czasu rzeczywistego, pamięć ALIBI ( do 100 000 rekordów).
Ergonomiczna obudowa
Górna część obudowy wykonana jest z z tworzywa, dolna część - podstawa - z aluminium.
W tylnej części wagi znajduje się poziomiczka. Wagę poziomujemy za pomocą dwóch przednich nóżek.
Złącza komunikacyjne wagi AXIS
Waga ACA w standardzie wyposażona jest w porty komunikacyjne:
- RS232
- USB-B,
co umożliwia podłączenie do drukarki paragonowej lub do drukarki etykiet lub do komputera.
| Kod produktu | Model | max zakres pomiarowy | działka elementarna d | legalizacja | rozmiar szalki | adiustacja wewnętrzna | Wysyłka | Cena brutto |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AX050001 | ACA220 | 220 g | 0,001 g | opcjonalnie | 115 mm | tak | 7 - 10 dni | 2 511,17 zł |
| AX050002 | ACA320 | 320 g | 0,001 g | opcjonalnie | 115 mm | tak | 7 - 10 dni | 2 554,46 zł |
| AX050003 | ACA520 | 520 g | 0,001 g | opcjonalnie | 115 mm | tak | 7 - 10 dni | 2 781,77 zł |
| AX050004 | ACA620 | 620 g | 0,001 g | opcjonalnie | 115 mm | tak | 7 - 10 dni | 2 835,89 zł |
| AX050005 | ACA820 | 820 g | 0,001 g | opcjonalnie | 115 mm | tak | 7 - 10 dni | 2 998,25 zł |
| AX050006 | ACA1000 | 1000 g | 0,001 g | opcjonalnie | 115 mm | tak | 7 - 10 dni | 3 106,49 zł |
| AX050007 | ACA2200 | 2200 g | 0,01 g | opcjonalnie | 165 x 165 mm | tak | 7 - 10 dni | 2 814,24 zł |
| AX050008 | ACA3200 | 3200 g | 0,01 g | opcjonalnie | 165 x 165 mm | tak | 7 - 10 dni | 2 857,54 zł |
| AX050009 | ACA4200 | 4200 g | 0,01 g | opcjonalnie | 180x180 mm | tak | 7 - 10 dni | 2 998,25 zł |
| AX050010 | ACA6200 | 6200 g | 0,01 g | opcjonalnie | 180x180 mm | tak | 7 - 10 dni | 3 322,97 zł |