KERN EWJ - waga laboratoryjna kompaktowa
Parametry techniczne
| model: | EWJ 300-3 |
| gwarancja: | 24 miesiące |
| działka elementarna d: | 0,001 g |
| producent: | KERN |
| interfejs: | RS 232, USB (opcjonalnie) |
| jednostki miary: | g |
| język menu: | angielski |
| adiustacja wewnętrzna: | tak |
| adiustacja zewnętrzna: | nie |
| legalizacja: | nie |
| liniowość: | ±0,005 g |
| max zakres pomiarowy: | 300 g |
| mody pracy: | liczenie sztuk, TARA, ważenie, ważenie procentowe |
| obudowa: | tworzywo ABS |
| opcje: | drukarka, złącze USB |
| poziom: | podstawowy |
| quality: | BA |
| rozmiar szalki: | 80 mm |
| szafka przeciwpodmuchowa: | nie |
| temperatura pracy: | +15°C do +35°C |
| ważenie pod wagą (hak): | nie |
| wymiary (szer. x dług. x wys.): | 220 x 315 x 180 mm |
| wyświetlacz: | LCD z podświetleniem |
| zasilacz sieciowy: | zasilacz zew. |
Wagi laboratoryjne EWJ firmy KERN
Waga laboratoryjna EWJ firmy Kern to zaawansowane urządzenie pomiarowe, przeznaczone do precyzyjnego ważenia próbek i substancji w laboratoriach chemicznych i biologicznych, działach kontroli jakości oraz w innych miejscach, gdzie wymagana jest wysoka dokładność pomiarów.
Waga ta cechuje się dużą precyzją oraz szybkością działania, co umożliwia sprawne i efektywne przeprowadzanie badań.
Waga laboratoryjna EWJ firmy Kern posiada szereg funkcji ułatwiających użytkownikowi pracę. Do jej najważniejszych cech należą: funkcja tary, wewnętrzna adjustacja (kalibracja), tryb liczenia sztuk, ważenie procentowe, możliwość zmiany jednostki.
Waga laboratoryjna 0,001 g z szafką przeciwpodmuchową
Wagi serii EWJ posiadają układ pomiarowy - belka tensometryczna.
Wewnętrzna adjustacja wagi gwarantuje poprawne wskazania w każdej lokalizacji.
Kompaktowe wagi precyzyjne z działką d= 0,001 g występują w dwóch wariantach:
- z nakładaną na szalkę osłoną przeciwpodmuchową
- w wersji ze szklaną szafkę przeciwpodmuchową.
Dostęp do szalki zapewniają otwierane boczne oraz górne drzwiczki. Wymiary zewnętrzne: 220 x 340 x 321 mm.
Waga precyzyjna 0,01 g
Wybrane wagi EWJ z działką d= 10 mg posiadają osłonę przeciwpodmuchową, którą nakłada się wokół szalki. To jedne z nielicznych wag laboratoryjnych, dostępnych na rynku, z takim rozwiązaniem.
Waga techniczna laboratoryjna 0,1 g
Nierdzewna szalka wagi laboratoryjnej EWJ to bardzo wygodne rozwiązanie dla osób pracujących w laboratoriach, gdzie ważna jest czystość i higiena. Szalka wykonana z nierdzewnej stali jest łatwa do utrzymania w czystości, a jednocześnie jest odporna na korozję i uszkodzenia mechaniczne.
Waga z d= 0,1 g posiada szalkę o wymiarze 155 x 145 mm.
Oficjalny dystrybutor KERN
Mamy przyjemność poinformować, że jesteśmy oficjalnym, autoryzowanym dystrybutorem wszystkich produktów marki KERN – jednego ze światowych liderów w produkcji elektronicznych wag.
Doceniamy zaufanie, jakim zostaliśmy obdarzeni, dlatego w moga.pl od lat dokładamy wszelkich starań, aby zagwarantować najlepsze warunki sprzedażowe i posprzedażowe oraz najwyższe standardy obsługi. Stałe grono usatysfakcjonowanych i regularnie powracających klientów potwierdza nasz profesjonalizm, a także bezkonkurencyjną jakość wszystkich oferowanych produktów. W codziennej pracy pomagamy i doradzamy w wyborze odpowiednich do potrzeb, przeznaczenia i zakresu zastosowania urządzeń pomiarowych.
Nasi specjaliści czuwają również nad tym, aby każda waga niezależnie od wieku służyła użytkownikom w nienaruszonym stanie oraz z niezmienną precyzją.
Gwarancja KERN
Wszystkie wagi Kern dostępne w sklepie moga.pl są objęte pełną, 24-miesięczną gwarancją producenta. Nasz asortyment tworzą wyłącznie produkty renomowanych marek, które dostarczają specjalistyczne rozwiązania nie tylko na rynek polski, ale i zagraniczny. Najwyższa jakość, niezawodność, innowacyjność to cechy znamienne dla każdego urządzenia pomiarowego z naszej oferty.
W ramach świadczonych usług prowadzimy również serwis pogwarancyjny. Dbamy o to, aby każda waga Kern przez cały okres użytkowania dostarczała precyzyjnych i powtarzalnych wskazań niezależnie od obszaru zastosowania.
Video
Pliki do pobrania
| Kod produktu | Model | max zakres pomiarowy | działka elementarna d | legalizacja | adiustacja wewnętrzna | rozmiar szalki | Wysyłka | Cena brutto |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4045761144262 | EWJ 300-3 | 300 g | 0,001 g | nie | tak | 80 mm | 7 - 10 dni | 2 921,37 zł |
| 4045761144903 | EWJ 300-3H | 300 g | 0,001 g | nie | tak | 80 mm | 7 - 10 dni | 3 022,11 zł |
| 4045761144255 | EWJ 3000-2 | 3000 g | 0,01 g | nie | tak | 135 mm | 7 - 10 dni | 2 669,53 zł |
| 4045761194991 | EWJ 600-2SM | 600 g | 0,01 g | opcjonalnie | tak | 120 mm | 7 - 10 dni | 2 367,32 zł |
| 4045761150775 | EWJ 600-2M | 600 g | 0,01 g | opcjonalnie | tak | 120 mm | 7 - 10 dni | 2 518,43 zł |
| 4045761195004 | EWJ 6000-1SM | 6000 g | 0,1 g | opcjonalnie | tak | 155 x 145 mm | 7 - 10 dni | 2 266,58 zł |
| 4045761150768 | EWJ 6000-1M | 6000 g | 0,1 g | opcjonalnie | tak | 155 x 145 mm | 7 - 10 dni | 2 417,69 zł |