VIBRA AJH 0,01g / 0,001g - waga laboratoryjna precyzyjna
Wybierz model:
Parametry techniczne
| model: | AJH 4200CE |
| gwarancja: | 24 miesiące |
| działka elementarna d: | 0,01 g |
| producent: | VIBRA |
| czas stabilizacji: | ~2,5 sek. |
| działka legalizacyjna e: | 0,1 g |
| interfejs: | RS 232 |
| jednostki miary: | carat, g, lb, oz |
| język menu: | angielski |
| adiustacja wewnętrzna: | tak |
| adiustacja zewnętrzna: | nie |
| legalizacja: | opcjonalnie |
| liniowość: | 0,01g |
| masa własna: | 3,7kg |
| max zakres pomiarowy: | 4200 g |
| mody pracy: | liczenie sztuk, TARA, ważenie, ważenie procentowe |
| obudowa: | tworzywo ABS |
| opcje: | drukarka |
| powtarzalność: | 0,01g |
| poziom: | podstawowy |
| rozmiar szalki: | 180x160 mm |
| szafka przeciwpodmuchowa: | nie |
| temperatura pracy: | +10°C do +30°C |
| wymiary (szer. x dług. x wys.): | 180 x 265 x 75mm |
| wyświetlacz: | LCD z podświetleniem |
| zasilacz sieciowy: | zasilacz zew. |
| zastosowanie: | waga stołowa |
Wyposażenie dodatkowe
Video
Produkty podobne
Porównanie modeli
| Kod produktu | Model | max zakres pomiarowy | działka elementarna d | legalizacja | rozmiar szalki | adiustacja wewnętrzna | Wysyłka | Cena brutto |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| VI_AJH220CE | AJH 220CE | 220 g | 0,001 g | opcjonalnie | 118 mm | tak | 14 - 30 dni | 3 050,40 zł |
| VI_AJH320CE | AJH 320CE | 320 g | 0,001 g | opcjonalnie | 118 mm | tak | 14 - 30 dni | 2 988,90 zł |
| VI_AJH420CE | AJH 420CE | 420 g | 0,001 g | opcjonalnie | 118 mm | tak | 14 - 30 dni | 3 075,00 zł |
| VI_AJH620CE | AJH 620CE | 620 g | 0,001 g | opcjonalnie | 118 mm | tak | 14 - 30 dni | 3 628,50 zł |
| VI_AJH2200CE | AJH 2200CE | 2200 g | 0,01 g | opcjonalnie | 180x160 mm | tak | 14 - 30 dni | 2 927,40 zł |
| VI_AJH3200CE | AJH 3200CE | 3200 g | 0,01 g | opcjonalnie | 180x160 mm | tak | 14 - 30 dni | 3 062,70 zł |
| VI_AJH4200CE | AJH 4200CE | 4200 g | 0,01 g | opcjonalnie | 180x160 mm | tak | 14 - 30 dni | 3 259,50 zł |