OHAUS EX Explorer EX623, 620g, 0,001g - waga precyzyjna z dotykowym wyświetlaczem
Parametry techniczne
| model: | EX623 |
| gwarancja: | 24 miesiące |
| działka elementarna d: | 0,001 g |
| producent: | OHAUS |
| dodatkowy wyświetlacz: | opcjonalnie |
| dryft czułości: | ±3,0 ppm/°C |
| czas stabilizacji: | ~1,5 sek. |
| interfejs: | Ethernet (opcjonalnie), RS 232, USB x 2 |
| jednostki miary: | carat, dwt, g, Grain, hkt, jednostka użytkownika 1, jednostka użytkownika 2, jednostka użytkownika 3, kg, lb, mg, mom, msg, N, oz, sgt, tical, tola, twt |
| język menu: | angielski, niemiecki, polski |
| adiustacja wewnętrzna: | tak |
| adiustacja zewnętrzna: | nie |
| legalizacja: | nie |
| liniowość: | 2mg |
| masa własna: | 6,9kg |
| max zakres pomiarowy: | 620 g |
| mody pracy: | dopełnianie, kalibracja pipet, kosztorys składników, liczenie sztuk, procedury GLP/GMP, receptury, SQC, statystyki, sumowanie, ważenie, ważenie dynamiczne (zwierząt), ważenie kontrolne, ważenie podszalkowe, ważenie procentowe, ważenie różnicowe, wyznaczanie gęstości, zatrzaskiwanie max pomiaru |
| obudowa: | tworzywo ABS |
| opcje: | drukarka, dłuższy kabel do miernika, Ethernet, jonizator, odważnik kalibracyjny, osłona przeciwzabrudzeniowa, program komputerowy, przełącznik nożny, słupek do miernika, zabezpieczenie przeciwkradzieżowe |
| powtarzalność: | 1mg |
| poziom: | profesjonalny |
| rozmiar szalki: | 130 mm |
| szafka przeciwpodmuchowa: | tak |
| temperatura pracy: | +10°C do +30°C |
| ważenie pod wagą (hak): | tak |
| wymiary (szer. x dług. x wys.): | 230 x 393 x 350mm |
| wyświetlacz: | kolorowy dotykowy |
| zasilacz sieciowy: | zasilacz zew. |
| zestaw do wyznaczania gęstości: | opcjonalnie |
Video
Produkty podobne