VIBRA AJ 320CE 320g; 0,001g - waga precyzyjna
Parametry techniczne
| model: | AJ 320CE |
| gwarancja: | 24 miesiące |
| działka elementarna d: | 0,001 g |
| producent: | VIBRA |
| działka legalizacyjna e: | 0,01 g |
| interfejs: | RS 232 |
| jednostki miary: | carat, g, lb, oz |
| język menu: | angielski |
| adiustacja wewnętrzna: | nie |
| adiustacja zewnętrzna: | nie |
| legalizacja: | opcjonalnie |
| liniowość: | 0,001g |
| masa własna: | 1,6kg |
| max zakres pomiarowy: | 320 g |
| mody pracy: | liczenie sztuk, TARA, ważenie, ważenie procentowe |
| obudowa: | tworzywo ABS |
| opcje: | drukarka |
| powtarzalność: | 0,001g |
| poziom: | podstawowy |
| rozmiar szalki: | 118 mm |
| szafka przeciwpodmuchowa: | nie |
| temperatura pracy: | +10°C do +30°C |
| wymiary (szer. x dług. x wys.): | 182 x 235 x 170mm |
| wyświetlacz: | LCD z podświetleniem |
| zasilacz sieciowy: | zasilacz zew. |
| zastosowanie: | waga stołowa |
Produkty podobne