KERN SFB - waga magazynowa platformowa nierdzewna
Parametry techniczne
| model: | SFB 15K5HIPM |
| gwarancja: | 24 miesiące |
| akumulator wewnętrzny: | tak |
| czas pracy na zasil. bat.: | do 35 h |
| czas stabilizacji: | ~2,5 sek. |
| dodatkowy wyświetlacz: | nie |
| dwustronny wyświetlacz: | nie |
| działka elementarna d: | 5 g |
| działka legalizacyjna e: | 5 g |
| interfejs: | RS 232 (opcjonalnie) |
| jednostki miary: | g, kg |
| język menu: | angielski |
| kabel: | nie |
| adiustacja zewnętrzna: | nie |
| stopień ochrony: | IP65 |
| kraj: | Niemcy |
| legalizacja: | opcjonalnie |
| masa własna: | 8 kg |
| max zakres pomiarowy: | 15 kg |
| mody pracy: | liczenie sztuk, TARA, ważenie |
| obudowa: | stal nierdzewna |
| osłona wagi: | nie |
| producent: | KERN |
| rozmiar szalki: | 300x240 mm |
| słupek do wagi: | tak |
| temperatura pracy: | -10°C do +40°C |
| wyświetlacz: | LCD z podświetleniem |
| zasilacz sieciowy: | zasilacz zew. |
| wodoodporność: | tak |
Nierdzewna waga platformowa SFB z wyświetlaczem na słupku
Każdy model wagi SFB firmy KERN, który w nazwie posiada symbol HIP standardowo wyposażony jest w nierdzewny słupek do wyświetlacza. Opcjonalnie można dopłacić do wersji z legalizacją.
Wyświetlacz o dużej czytelności, zamknięty w obudowie ze stali nierdzewnej, charakteryzuje się odpornością na wodę i kurz zgodnie z normą IP65.
Nierdzewna waga platformowa SFB z wyświetlaczem na kablu
Wybrane modele wag SFB firmy KERN, który w nazwie posiadają symbole 3XL, 2XL, występują w wersji z wyświetlaczem na kablu. Opcjonalnie można dopłacić do wersji z legalizacją.
Wyświetlacz o dużych wymiarach i czytelnym odczycie, zamknięty w obudowie ze stali nierdzewnej, jest odporny na działanie wody i pyłu zgodnie z normą IP65.
Nierdzewna konstrukcja platformy wagowej
Platforma wagowa wykonana oraz czujnik wagowy są wykonane ze stali nierdzewnej, Stopień ochrony IP67. Dostępne wymiary platform:
- 300 x 240 mm
- 400 x 300 mm
- 500 x 400 mm
- 650 x 500 mm
Oficjalny dystrybutor KERN
Mamy przyjemność poinformować, że jesteśmy oficjalnym, autoryzowanym dystrybutorem wszystkich produktów marki KERN – jednego ze światowych liderów w produkcji elektronicznych wag.
Doceniamy zaufanie, jakim zostaliśmy obdarzeni, dlatego w moga.pl od lat dokładamy wszelkich starań, aby zagwarantować najlepsze warunki sprzedażowe i posprzedażowe oraz najwyższe standardy obsługi. Stałe grono usatysfakcjonowanych i regularnie powracających klientów potwierdza nasz profesjonalizm, a także bezkonkurencyjną jakość wszystkich oferowanych produktów. W codziennej pracy pomagamy i doradzamy w wyborze odpowiednich do potrzeb, przeznaczenia i zakresu zastosowania urządzeń pomiarowych.
Nasi specjaliści czuwają również nad tym, aby każda waga niezależnie od wieku służyła użytkownikom w nienaruszonym stanie oraz z niezmienną precyzją.
Gwarancja KERN
Wszystkie wagi Kern dostępne w sklepie moga.pl są objęte pełną, 24-miesięczną gwarancją producenta. Nasz asortyment tworzą wyłącznie produkty renomowanych marek, które dostarczają specjalistyczne rozwiązania nie tylko na rynek polski, ale i zagraniczny. Najwyższa jakość, niezawodność, innowacyjność to cechy znamienne dla każdego urządzenia pomiarowego z naszej oferty.
W ramach świadczonych usług prowadzimy również serwis pogwarancyjny. Dbamy o to, aby każda waga Kern przez cały okres użytkowania dostarczała precyzyjnych i powtarzalnych wskazań niezależnie od obszaru zastosowania.
| Kod produktu | Model | Wysyłka | Cena brutto |
|---|---|---|---|
| 4045761144743 | SFB 50K-3XL | 7 - 10 dni | 4 936,11 zł |
| 4045761144729 | SFB 100K-2XL | 7 - 10 dni | 7 253,06 zł |
| 4045761113008 | SFB 10K1HIP | 7 - 10 dni | 4 331,69 zł |
| 4045761113039 | SFB 20K2HIP | 7 - 10 dni | 4 331,69 zł |
| 4045761113053 | SFB 50K5HIP | 7 - 10 dni | 4 331,69 zł |
| 4045761113060 | SFB 50K5LHIP | 7 - 10 dni | 4 180,59 zł |
| 4045761112995 | SFB 100K10HIP | 7 - 10 dni | 4 482,80 zł |
| 4045761144767 | SFB 60K-2XLM | 7 - 10 dni | 57 772,67 zł |
| 4045761144712 | SFB 100K-2XLM | 7 - 10 dni | 7 353,80 zł |
| 4045761151284 | SFB 100K-2HM | 7 - 10 dni | 4 633,90 zł |
| 4045761113022 | SFB 15K5HIPM | 7 - 10 dni | 4 432,43 zł |
| 4045761113046 | SFB 30K10HIPM | 7 - 10 dni | 4 432,43 zł |
| 4045761116153 | SFB 60K20LHIPM | 7 - 10 dni | 4 533,17 zł |