AXIS AKZ620, 620g, 0,001g, 115mm - waga laboratoryjna, bez legalizacji, kalibracja zewn.
Parametry techniczne
| model: | AKZ620 |
| gwarancja: | 24 miesiące |
| działka elementarna d: | 0,001 g |
| producent: | AXIS |
| dodatkowy wyświetlacz: | nie |
| czas stabilizacji: | ~3 sek. |
| działka legalizacyjna e: | 0,01 g |
| interfejs: | RS 232, USB (opcjonalnie) |
| jednostki miary: | carat, dwt, g, Grain, lb, oz, ozt |
| adiustacja wewnętrzna: | tak |
| adiustacja zewnętrzna: | nie |
| legalizacja: | nie |
| liniowość: | ±0,002g |
| masa własna: | 5,0 kg |
| max zakres pomiarowy: | 620 g |
| mody pracy: | liczenie sztuk, procedury GLP/GMP, receptury, TARA, ważenie, ważenie podszalkowe |
| powtarzalność: | 0,001 g |
| poziom: | podstawowy |
| rozmiar szalki: | 115 mm |
| szafka przeciwpodmuchowa: | opcjonalnie |
| temperatura pracy: | +10°C do +40°C |
| ważenie pod wagą (hak): | opcjonalnie |
| wymiary (szer. x dług. x wys.): | 215(235) x 345 x 90mm |
| wyświetlacz: | LCD z podświetleniem |
| zasilacz sieciowy: | zasilacz zew. |
| zestaw do wyznaczania gęstości: | opcjonalnie |
Produkty podobne