EHP KGW 30 30000 kg - waga hakowa wisząca / zawieszana elektroniczna hutnicza
Parametry techniczne
| model: | KGW 30 |
| gwarancja: | 24 miesiące |
| akumulator wewnętrzny: | tak |
| czas pracy na zasil. aku.: | do 100h |
| działka elementarna d: | 10 kg |
| hak obrotowy: | nie |
| interfejs: | brak |
| jednostki miary: | kg |
| kraj: | Niemcy |
| legalizacja: | nie |
| masa własna: | 240kg |
| max zakres pomiarowy: | 30000 kg |
| mody pracy: | ważenie |
| osłona wagi: | nie |
| pilot zdalnego sterowania: | tak |
| producent: | EHP |
| przekaźniki AC: | nie |
| przekaźniki DC: | nie |
| osłona termiczna: | tak |
| wyświetlacz: | LED |
Artykuły
Waga hakowa aktualne promocje i ceny
2021-12-12 17:44:36 OPUBLIKOWANY W NewsPopularna waga hakowa, waga zawieszana, waga suwnicowa, jaka jest najlepsza cena? Jaka jest aktualna promocja na elektroniczne wagi hakowe? Aktualna cena i promocje w naszym sklepie internetowym. Zobacz i sortuj według producenta i zakresu pomiaru.
Waga hakowa co to jest?
2021-12-12 14:34:20 OPUBLIKOWANY W PoradnikiWaga hakowa często nazywana jako waga zawieszana lub waga suwnicowa swoją nazwę zawdzięcza temu, że najczęściej jest wyposażona w hak. Hak wagi służy do zawieszenia elementów, które będą podlegały procesowi ważenia.
Jak działa waga hakowa?
2020-08-03 08:57:24 OPUBLIKOWANY W PoradnikiWaga hakowa należy do specjalistycznych urządzeń przemysłowych, wykorzystywanych do ważenia towarów, w tym surowców, charakteryzujących się wielkimi, a często również niestandardowymi gabarytami.
Waga hakowa a dynamometr / siłomierz
2019-08-10 13:02:50 OPUBLIKOWANY W InformacjeWaga hakowa- jej wybór jako urządzenia do pomiaru siły jest najczęściej popełnianym błędem, z jakim się spotykamy przy pomiarach siły; łączy je tylko tyle, że dostępna jest ta sama jednostka siły - Newton. Dodatkowo producenci i dystrybutorzy wprowadzają nieświadomych użytkowników w błąd sugerując, że jest to urządzenie uniwersalne, takie dwa w jednym.