OHAUS PR 0,0001g - waga analityczna następca wagi PA 0,1mg
Parametry techniczne
| model: | PR124/E |
| gwarancja: | 24 miesiące |
| działka elementarna d: | 0,0001 g |
| producent: | OHAUS |
| dodatkowy wyświetlacz: | opcjonalnie |
| dryft czułości: | ±3ppm/K |
| czas stabilizacji: | ~3 sek. |
| interfejs: | RS 232 |
| jednostki miary: | carat, dwt, g, Grain, mg, N, oz, ozt |
| język menu: | angielski |
| adiustacja wewnętrzna: | nie |
| adiustacja zewnętrzna: | tak |
| legalizacja: | nie |
| liniowość: | 0,2mg |
| masa własna: | 4,5kg |
| max zakres pomiarowy: | 120 g |
| mody pracy: | liczenie sztuk, ważenie, ważenie procentowe |
| obudowa: | tworzywo ABS |
| opcje: | drukarka, odważnik kalibracyjny, osłona przeciwzabrudzeniowa, zabezpieczenie przeciwkradzieżowe |
| powtarzalność: | 0,1mg |
| poziom: | podstawowy |
| rozmiar szalki: | 90 mm |
| szafka przeciwpodmuchowa: | tak |
| temperatura pracy: | +10°C do +30°C |
| ważenie pod wagą (hak): | tak |
| wymiary (szer. x dług. x wys.): | 201 x 317 x 303mm |
| wyświetlacz: | LCD z podświetleniem |
| wbudowany jonizator: | nie |
| zasilacz sieciowy: | zasilacz zew. |
| zestaw do wyznaczania gęstości: | nie |
Waga analityczna OHAUS - PR
Waga analityczna serii PR posiada jednowierszowy podświetlany wyświetlacz LCD. Duże czytelne cyfry. Wskaźnik * oznacza stabilny pomiar.mg.
Istnieje możliwość przełączenia jednostek i wyświetlania pomiaru w: Milligram, Gram, Ounce, Carat, Pennyweight, Ounce Troy, Newton, Grain dla wag bez legalizacji.mg.
Wagi laboratoryjne PR w wersji z legalizacją (M) mogą prezentować wynik w jednostkach g, mg i ct.
Z prawej strony wyświetlacza znajduje się poziomiczka.
Adjustacja wewnętrzna tylko na polecenie użytkownika
W zależności od wybranego modelu waga analityczna PR może posiadać adjustację wewnętrzną, która włącza się tylko i wyłącznie na żądanie użytkownika. Nie ma ryzyka samodzilnego uruchomienia się procesu adjustacji podczas ważenia próbek.
Wagi o symbolu /E można adjustować (kalibrować) odważnikiem zewnętrznym (brak odważnika w komplecie z wagą). Odważnik kalibracyjny można dokupić oddzielnie. Do adjustacji wag analitycznych zalecamy odważniki klasy E2.
Szafka przeciwpodmuchowa zamontowana na stałe
Waga analityczna wyposażona jest w szklaną szafkę przeciwpodmuchową z otwieranymi drzwiczkami bocznymi. Dodatkowo dostęp do szalki jest również z góry – drzwi również są odsuwane.
Zdejmowana szalka wykonana jest ze stali nierdzewnej. Wymiar szalki: 90mm.
Interfejs do wagi RS232
Z tyłu wagi znajduje się port komunikacyjny RS232. Ponadto gniazdo zasilacza sieciowego a także mocowanie do zabezpieczenia przeciwkradzieżowego.
Możliwość ważenia ładunków podwieszanych
Pod wagą za czarną zaślepką znajduje się hak do ważenia podszalkowego ładunków podwieszanych.
Dwie regulowane, antypoślizgowe nóżki do prostego i szybkiego poziomowania wagi.
Komunikacja wagi analitycznej PR z komputerem
Wykorzystując złącze RS232 wagę PR można podłączyć do komputera. Oprogramowanie SPDC jest bezpłatne i można pobrać je ze strony. Dodatkowo potrzebny jest kabel RS232 waga - komputer.
Wydruk raportów z wagi na drukarce
Do wagi PR można również podłączyć drukarkę paragonową igłową z zegarem model SF 40 firmy OHAUS. Kabel jest w zestawie z drukarką.Wydruk z drukarki SF40 jest trwały i nie blaknie jak wydruk na drukarce termicznej.
Oficjalny dystrybutor Ohaus
Mamy przyjemność poinformować, że jesteśmy oficjalnym, autoryzowanym dystrybutorem wszystkich produktów marki Ohaus – jednego ze światowych liderów w produkcji elektronicznych wag. Producent przyznał nam również zaszczytne miano partnera VIP.
Doceniamy zaufanie, jakim zostaliśmy obdarzeni, dlatego w moga.pl od lat dokładamy wszelkich starań, aby zagwarantować najlepsze warunki sprzedażowe i posprzedażowe oraz najwyższe standardy obsługi. Stałe grono usatysfakcjonowanych i regularnie powracających klientów potwierdza nasz profesjonalizm, a także bezkonkurencyjną jakość wszystkich oferowanych produktów. W codziennej pracy pomagamy i doradzamy w wyborze odpowiednich do potrzeb, przeznaczenia i zakresu zastosowania urządzeń pomiarowych.
Nasi specjaliści czuwają również nad tym, aby każda waga niezależnie od wieku służyła użytkownikom w nienaruszonym stanie oraz z niezmienną precyzją.
Gwarancja Ohaus
Wszystkie wagi Ohaus dostępne w sklepie moga.pl są objęte pełną, 24-miesięczną gwarancją producenta. Nasz asortyment tworzą wyłącznie produkty renomowanych marek, które dostarczają specjalistyczne rozwiązania nie tylko na rynek polski, ale i zagraniczny. Najwyższa jakość, niezawodność, innowacyjność to cechy znamienne dla każdego urządzenia pomiarowego z naszej oferty.
W ramach świadczonych usług prowadzimy również serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Dbamy o to, aby każda waga Ohaus przez cały okres użytkowania dostarczała precyzyjnych i powtarzalnych wskazań niezależnie od obszaru zastosowania.
Video
Pliki do pobrania
| Kod produktu | Model | max zakres pomiarowy | działka elementarna d | rozmiar szalki | legalizacja | adiustacja wewnętrzna | Wysyłka | Cena brutto |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30430068 | PR124/E | 120 g | 0,0001 g | 90 mm | nie | nie | 7 - 10 dni | 4 191,78 zł |
| 30430067 | PR124 | 120 g | 0,0001 g | 90 mm | nie | tak | 7 - 10 dni | 4 505,18 zł |
| 30524384 | PR124M | 120 g | 0,0001 g | 90 mm | tak | tak | 7 - 10 dni | 5 059,24 zł |
| 30430070 | PR224/E | 220 g | 0,0001 g | 90 mm | nie | nie | 7 - 10 dni | 4 779,41 zł |
| 30430069 | PR224 | 220 g | 0,0001 g | 90 mm | nie | tak | 24h | 5 104,01 zł |
| 30524385 | PR224M | 220 g | 0,0001 g | 90 mm | tak | tak | 7 - 10 dni | 5 646,87 zł |