KERN ALJ 310-4A, 310g, 0,0001g - waga laboratoryjna analityczna, bez legalizacji
Parametry techniczne
| model: | ALJ 310-4A |
| gwarancja: | 24 miesiące |
| działka elementarna d: | 0,0001 g |
| producent: | KERN |
| dodatkowy wyświetlacz: | nie |
| interfejs: | RS 232 |
| jednostki miary: | g |
| język menu: | angielski |
| adiustacja wewnętrzna: | tak |
| adiustacja zewnętrzna: | nie |
| legalizacja: | nie |
| liniowość: | ±0,3mg |
| masa własna: | 6,2 kg |
| max zakres pomiarowy: | 310 g |
| mody pracy: | liczenie sztuk, procedury GLP/GMP, receptury, TARA, ważenie, ważenie dynamiczne (zwierząt), ważenie procentowe |
| obudowa: | tworzywo |
| opcje: | drukarka, jonizator, odważnik kalibracyjny |
| powtarzalność: | 0,1mg |
| poziom: | podstawowy |
| rozmiar szalki: | 80 mm |
| szafka przeciwpodmuchowa: | tak |
| temperatura pracy: | +5°C do +35°C |
| ważenie pod wagą (hak): | nie |
| wymiary (szer. x dług. x wys.): | 210 x 340 x 330 mm |
| wyświetlacz: | LCD z podświetleniem |
| wbudowany jonizator: | nie |
| zasilacz sieciowy: | zasilacz zew. |
Produkty podobne