RADWAG AS110.R2 PLUS 110g; 0,1mg - waga analityczna
Parametry techniczne
| model: | AS 110.R2 PLUS |
| gwarancja: | 24 miesiące |
| działka elementarna d: | 0,0001 g |
| producent: | RADWAG |
| dryft czułości: | ±1 ppm/°C |
| czas stabilizacji: | ~3,5 sek. |
| działka legalizacyjna e: | 0,001 g |
| interfejs: | RS 232, USB x 2 |
| jednostki miary: | g, kg, mg, N |
| adiustacja wewnętrzna: | tak |
| adiustacja zewnętrzna: | nie |
| legalizacja: | opcjonalnie |
| liniowość: | ±0,2mg |
| masa własna: | 5,4kg |
| max zakres pomiarowy: | 110 g |
| mody pracy: | liczenie sztuk, receptury, statystyki, sumowanie, TARA, ważenie, ważenie dynamiczne (zwierząt), ważenie procentowe, wyznaczanie gęstości, zatrzaskiwanie max pomiaru |
| obudowa: | tworzywo |
| opcje: | drukarka |
| powtarzalność: | 0,1mg |
| poziom: | podstawowy |
| rozmiar szalki: | 100 mm |
| szafka przeciwpodmuchowa: | tak |
| temperatura pracy: | +10°C do +40°C |
| ważenie pod wagą (hak): | tak |
| wymiary (szer. x dług. x wys.): | 206 x 333 x 355mm |
| wyświetlacz: | LCD z podświetleniem |
| wbudowany jonizator: | nie |
| zasilacz sieciowy: | zasilacz zew. |
| zestaw do wyznaczania gęstości: | opcjonalnie |
Produkty podobne