AXIS FSC - siłomierz skrętny, stanowisko sprawdzania kluczy dynamometrycznych
Wybierz model:
Parametry techniczne
| model: | FSC2 |
| gwarancja: | 24 miesiące |
| akumulator wewnętrzny: | tak |
| częstotliwość pomiaru: | do 1000 na sek. |
| czujnik: | wewnętrzny |
| dokładność pomiaru: | 0,5% |
| dopuszczalne przeciążenie: | 150% |
| działka elementarna d: | 0,001 Nm |
| interfejs: | RS 232, USB |
| jednostki miary: | gfm, kgfm, lbfin, Ncm, Nm |
| język menu: | polski |
| kraj: | Polska |
| masa własna: | ~1,3kg |
| max zakres pomiarowy: | 2 Nm |
| poziom: | standardowy |
| producent: | AXIS |
| walizka transportowa: | tak |
| rozmiar: | klucza 1/4 |
| wyświetlacz: | graficzny |
| zasilanie akumulatrowe: | tak |
Stanowisko do sprawdzania kluczy dynamometrycznych FSA
Wymiary głowic pomiarowych od 2 do 10 Nm
Stanowisko do sprawdzania kluczy dynamometrycznych 100 Nm do 500Nm FSA
Wymiary głowic pomiarowych od 100 do 500 Nm
Pliki do pobrania
Produkty podobne
Porównanie modeli
| Kod produktu | Model | max zakres pomiarowy | działka elementarna d | częstotliwość pomiaru | akumulator wewnętrzny | Wysyłka | Cena brutto |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AX480007 | FSC2 | 2 Nm | 0,001 Nm | do 1000 na sek. | tak | 7 - 10 dni | 4 797,00 zł |
| AX480008 | FSC5 | 5 Nm | 0,001 Nm | do 1000 na sek. | tak | 7 - 10 dni | 5 166,00 zł |
| AX480009 | FSC10 | 10 Nm | 0,01 Nm | do 1000 na sek. | tak | 7 - 10 dni | 4 797,00 zł |
| AX480011 | FSC100 | 100 Nm | 0,1 Nm | do 1000 na sek. | tak | 7 - 10 dni | 5 535,00 zł |
| AX480012 | FSC200 | 200 Nm | 0,1 Nm | do 1000 na sek. | tak | 7 - 10 dni | 5 781,00 zł |
| AX480013 | FSC500 | 500 Nm | 1 Nm | do 1000 na sek. | tak | 7 - 10 dni | 6 027,00 zł |